WIELKIE GRANIE W WIELKĄ SOBOTĘ

Na stadion im. Mariana Malinowskiego w Pakości zawita 10 zespół V Ligi grupy II Kujawiak Kruszyn. Goście z Kruszyna nie najlepiej rozpoczęli rundę wiosenną. Zaliczyli dwie porażki tracąc przy tym aż 11 goli i nie zdobywając zupełnie nic. Ostanie derbowe spotkanie z Kujawiakiem Kowal zakończyło się dla nich wynikiem 0:6. Można więc powiedzieć z rywale nie ruszają z pole position, a z końca stawki. Pamiętamy jednak co wydarzyło się 26 sierpnia tamtego roku zespól z Kruszyna przejechał się po nas dość mocno i pokonali Noteciankę 4:2 (strzelali Goczkowski oraz Szot) Było to najsłabsze spotkanie biało-niebieskich w tamtej rundzie.

W naszej drużynie jest duża chęć rewanżu za tamto spotkanie. Na pewno czeka nas sporo emocji i bramek. Nasz najlepszy strzelec Kacper Mozgawa ma na koncie już 12 bramek w lidze i się nie zatrzymuje. Dodatkowo do meczowej kadry po przymusowej pauzie za kartki powracają Przemysław Strzesak oraz Hubert Wójcik, do kadry po chorobie powraca także Fabian Sudoł. Na spikerce usłyszymy Huberta Chmielewskiego z którym jeżeli jest ma meczu w 5 lidze Notecianka nie przegrywa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców na to spotkanie które rozpocznie się o godzinie 14. Miejmy nadzieję że zajączek przyniesie nam 3 punkty.