SOBOTA W GRODZIE POPIELA

Czas wyjść z kryzysu. Z takim nastawieniem do Grodu Popiela udają się zawodnicy Notecianki. Ostatnie dwa mecze kończyły się dla nas katastrofami, gdy biało-niebiescy tracili punkty w doliczonym czasie gry. Przyszła więc pora żeby w końcu zdobyć pełną pulę.Nasz przeciwnik Gopło Kruszwica w  tej rudzie wiosennej wygląda wyśmienicie. Drużyna z Kruszwicy grała z samą czołówką ligi (Kowal, Noteć i Wisła) a Noteci z Gębic strzeliła nawet 5 bramek.

Od kiedy mierzymy się w ligowych potyczkach w Kruszwicy zawsze gra się tam ciężko o punkty. W ostatnim spotkaniu na tamtejszym terenie (sezon 2020/21) biało-niebiescy wygrali 2:3 przegrywając do przerwy 2:0. W rudzie jesiennej w Pakości padł wynik 1:0, do bramki trafił Kacper Mozgawa po przepięknej bramce z rzutu wolnego.

Cały zespół przez cały tydzień ciężko pracował na treningach żeby przerwać tą zła passę. Trener Kamil Kala w spotkaniu z Gopłem będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Zapraszamy jutro kibiców na godzinę 15.30 na stadion w Kruszwicy. Gramy o 3 punkty. Do boju Notecianka!