CZAS NA ZWYCIĘSTWO!

Przed drużyną Notecianki kolejne bardzo ważne spotkanie o ligowe punkty. Na przestrzeni 3 ostatnich kolejek zespół trenera Kamila Kali tracił punkty w ostatnich minutach meczu, łącznie w tych spotkaniach biało-niebiescy zdobyli tylko 2 punkty na 9 możliwych.

W sobotę do Pakości zawita ekipa z Markowic, 10 zespół w ligowej tabeli. Obie drużyny przystąpią do sobotniego pojedynku mocno podrażnione. Zespół z Markowic w poprzedni weekend przegrał u siebie z liderem z Kowala 1:4. W tej rundzie Kujawy zdobyły tylko 1 punkt po remisie 3:3 z Notecią Gębice. Biało-niebiescy w ostatnim meczu ligowy z Gopłem Kruszwica wypuścili dwu bramkową zaliczkę  i na 5 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego stracili 3 punkty. Przed tym spotkaniem Notecianka zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.

Jesienny mecz Kujaw z Notecianką idealnie wpasowuje się w ostatnie mecze rozgrywane przez Noteciankę. Zaczęło się bardzo nie przyjemnie, gdy po 8 minutach przegraliśmy już 1:0. W 24 minucie popularny "Szef" strzelił na 1:1 z rzutu wolnego. Tuż przed przerwą ponownie Kujawy strzeliły bramkę i na przerwę z zespół z Markowic schodził z prowadzeniem 2:1. Po przerwie gra biało-niebieskich wyglądała bardzo dobrze, szybkie wyrównanie dał nam nasz najlepszy napastnik Kacper Mozgawa , ale to i tak nic nie dało, bo gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli i po raz trzeci w tym meczu wyszli na prowadzenie. Na 15 minut przed ostatnim gwizdkiem po składnej akcji  SMARUJ -> MOZGAWA -> GOCZKOWSKI udało się doprowadzić do wyrównania. Pomimo wielu prób nie udało nam się zgarnąć 3 punktów. Teraz pora na rewanż, i zgarnąć pełną pulę. W tym meczu trener Kamil Kala do dyspozycji będzie miał wszystkich dostępnych zawodników.

Mecz Notecianki z Kujawami Markowice rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Mariana Malinowskiego w Pakości. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków no to gorące spotkanie.