PIERWSZY WIOSENNY WYJAZD

Już jutro pierwszy wyjazdowy mecz tej rundy. Tym razem udajemy się do oddalonego o 14 kilometrów Kołodziejewa. Początek spotkania o godzinie 15:00 na stadionie w Kołodziejewie.

W meczach Piasta pada dużo bramek więc na pewno możemy liczyc na dobre spotkanie. Jak to wyglądało w rundzie jesiennej? Pojedynek w Pakości zakończył się wynikiem 3:3, a piłkarze zagwarantowali prawdziwy rollercoaster. Bramki dla biało-niebieskich zdobywali 23' Dawid Szefler, 55' Michał Szot, 90'+5 Bartosz Goczkowski.

W trakcie zimowych przygotowań drużyna z Kołodziejewa zrobiła kilka ruchów transferowych. Ciekawym ruchem wydaje się być transfer byłego zawodnika Notecianki który grał w biało-niebieskich barwach w III lidze, mowa o Adamie Lisieckim, który zwiedził trochę świata, a ostatnio występował w niemieckim SV Blau-Rot Coswing. W Piaście swój epizod miał natomiastDariusz Swojnóg który przed laty wypożyczony było do drużyny z Kołodziejewa. Dodatkowym smaczkiem będzie fakt, że trenerem drużyny Piasta jest dobrze znany w Pakości Mateusz Włoch.

W poprzedniej kolejce Piast przegrał w Kowalu 1:0, dlatego jutrzejsze spotkanie to nie będzie spacerek, co pokazał wynik z jesieni. Notecianka natomiast chce podtrzymać dobrą passę i dopisać kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Przed 17 kolejką Notecianka zajmuje w ligowej tabeli 4 miejsce z dorobkiem 29 pkt, a jutrzejszy rywal z 26 pkt na koncie znajduje się na 7 miejscu w tabeli.

W jutrzejszym spotkaniu nie zagrają: Przemysław Strzesak ( pauza za kartki) Hubert Wójcik (pauza za kartki). Do kadry meczowej powraca natomiast Fabian Lewiński.

Wszystkich kibiców i sympatyków zapraszamy na jutrzejsze spotkanie!