BUDZIMY SIĘ ZE SNU ZIMOWEGO!

Już jutro budzimy się ze snu zimowego i wznawiamy rozgrywki ligowe po przerwie zimowej.  Na inaugurację piłkarskiej wiosny jak to mawia klasyk - będą ciężary. W sobotę o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim im. Mariana Malinowskiego w Pakości, podejmujemy zespół  WIP Start Stawki.

Goście są rewelacją rozgrywek i można by rzec czarnym koniem w tym sezonie. Po rundzie jesiennej zespół ze Stawek zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów (9-1-5) bilans 37:25. Start ma kapitalną statystykę gier na wyjazdach gdzie wygrali aż 5 z 7 meczów. Bardzo dobrze wyglądali w zimowych sparingach (4 zwycięstwa, 4 porażki , 2 remisy)

W pierwszej kolejce sezonu Notecianka pokonała Start 0:2 po bardzo emocjonującym spotkaniu. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli wtedy zdobyli Kacper Mozgawa oraz kapitan zespołu Fabian Sudoł, warto dodać, że przy obu bramkach asystował grający trener Kamil Kala. Tamto spotkanie mogło potoczyć się zupełnie inaczej, bowiem to Start w pierwszej połowie miał lepsze sytuacje bramkowe. W ramach przypomnienia zapraszamy na nasz kanał YouTube do skrótu z tamtego spotkania.

Notecianka rundę jesienną zakończyła na 6 miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów (7-5-3) bilans 33:24. Biało-niebiescy na pewno jutrzejszemu rywalowi za łatwo nie odpuści, tym bardziej że Stadionu w Pakości jeszcze nikt w tym sezonie nie zdobył. Wygraliśmy u siebie 4 spotkania ( Gopło Kruszwica, Zjednoczeni Piotrków, Unia Gniewkowo, Sadownik Waganiec) oraz 3 padł remis ( Piast Kołodziejewo, Wisła Dobrzyń, Zdrój Ciechocinek).

Wszystkich kibiców i koneserów piłki nożnej zapraszamy na jutrzejsze spotkanie. Inauguracja piłkarskiej wiosny już za kilkanaście godzin. Zapraszamy na stadion na godzinę 13:00!