Z Pomorzaninem po 3 punkty!

W XV kolejce IV ligi Notecianka zmierzy się na własnym stadionie z Pomorzaninem Toruń. Początek spotkania o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

W poprzednim sezonie Pomorzanin Toruń zakończył zmagania na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 40 pkt (11-7-16) bilans: 45:64. W bezpośrednich meczach pomiędzy zespołami dwukrotnie lepsza okazała się Notecianka. Na boisku rywala biało-niebiescy zwyciężyli 0:2 po bramkach Przemysława Swojnoga i Matusza Gryglewicza, na własnym stadionie Notecianka pokonała zespół z Torunia 1:0 a do siatki trafił Kacper Mozgawa.

W obecnym sezonie zespół Pomorzanina po XIV rozegranych kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 pkt (4-1-9) bilans:15:26. W poprzedniej kolejce torunianie ulegli Pomorzaninowi Serock 1:3.

Notecianka po XIV kolejkach IV ligi zamyka ligową tabelę. Po 13 rozegranych spotkaniach biało-niebiescy zgromadzili na swoim koncie tylko 5 pkt (1-2-10) bilans:16:41. W poprzedniej kolejce Notecianka nie rozgrywała swojego spotkania. Mecz z Lechem Rypin został przesunięty na dzień 3.12 na godzinę 12:30!

Jako ciekawostkę podajemy, że obecnie w kadrze Pomorzanina znajduje się były gracz Notecianki. Mowa oczywiście o Dawidzie Szeflerze, który w poprzednim sezonie bronił barw Notecianki. W obecnym sezonie "Szef" ma na swoim koncie 2 bramki dla Pomorzanina!!

W meczu z "Pomorkiem" na pewno nie zagrają Przemysław Strzesak (przymusowa pauza za nadmiar żółtych kartek), Leszek Wisz (czerwona kartka w meczu ze Startem Pruszcz) oraz Mateusz Kowalski (kontuzja), wątpliwy jest także występ Dariusza Swojnoga, który leczy kontuzję. Do meczowej kadry po kontuzji powraca Borys Skowroński!

NOTECIANKA PO 3 PUNKTY!!!!