Podtrzymać formę z Włocławka!

W XIII kolejce IV ligi Notecianka zmierzy się na własnym boisku ze Startem Pruszcz. Początek spotkania o godzinie 15:00 na stadionie miejskim w Pakości. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

W poprzednim sezonie Start Pruszcz zakończył zmagania IV ligi na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 47 pkt (14-5-15) bilans: 67-68. W bezpośrednich meczach pomiędzy zespołami po wygranej zaliczyli Start i Notecianka. W spotkaniu w Pruszczu padł wynik 4:2, dla biało-niebieskich trafiali: Przemysław Swojnóg oraz z rzutu karnego Kacper Mozgawa. Na wiosnę w Pakości lepsi okazali się gospodarze wygrywając 2:0, do siatki trafiali Przemysław Swojnóg oraz Mateusz Gryglewicz.

W obecnym sezonie Start Pruszcz zajmuje 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 pkt (4-4-4) bilans: 17-21. W poprzednim spotkaniu drużyna z Pruszcza zremisowała z Pomorzaninem Serock 2:2.

Notecianka po XII kolejkach nadal zajmuję 17 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 5 pkt (1-2-9) bilans: 17:38. W poprzednim spotkaniu piłkarze Notecianki sprawili niespodziankę urywając punkty faworyzowanej Włocłavii Włocławek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4 choć w tym meczu wydarzył się istny rollercoaster. Po 20 minutach Włocłavia prowadziła już 3:0 i nic nie wskazywało na korzystny wynik dla Notecianki. Do przerwy Norbert Rościszewski trafił dwukrotnie, a w 63' dołożył trzecie trafienie i zapisał na swoim konice hat-trik. W 67' biało-niebieskich na prowadzenie strzałem z przewrotki wyprowadził Fabian Sudoł. Do 87' utrzymywał się wynik 3:4, niestety nie udało się wyniku dociągnąć do końca. Warto także wspomnieć o świetnej postawie Marcina Walczaka, który w drugiej połowie wybronił kila stu procentowych sytuacji!

Trener Kamil Kala w spotkaniu ze Startem Pruszcz nie będzie mógł skorzystać z Borysa Skowrońskiego (kontuzja). Do kadry meczowej powracają Radosław Wójcik oraz Mateusz Swojnóg!

Przypominamy, że na meczu ze Startem Pruszcz u spikera zawodów będzie możliwość zakupienia oficjalnej koszulki meczowej Notecianki w cenie 90 zł. Zamówienia realizujemy tylko po wpłacie na konto lub po opłaceniu gotówką!