Wtorkowy Puchar Polski!

Kolejny mecz w Okręgowym Pucharze Polski. W III rundzie Notecianka zmierzy się z drużyną Noteci Gębice.Początek spotkania we wtorek na stadionie w Gębicach o godzinie 16:30!

W II rundzie nasi przeciwnicy pokonali po dogrywce Cukrownika Tuczno 3:6. W regulaminowym czasie gry padł wynik 3:3. Warto dodać, że bramkę dla Cukrownika dającą dogrywkę zdobył były zawodnik Notecianki Daniel Stankiewicz! Notecianka w II rundzie pokonała Dąb Barcin 0:6 ( Dreżewski x3,Rościszewski,Dudek,Lewiński)

W poprzednim sezonie drużyna z Gębic zdołała awansować z A klasy do V ligi wyprzedzając w ligowej tabeli Zootechnik Kołuda Wielka oraz Pałuczankę Żnin. W tym sezonie w V lidze gr II po 7 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 10 pkt (2-4-1) bilans 11:8.

Jako ciekawostkę podajemy, że obecnie w kadrze Noteci występuje Joachim Nowacki, który w przeszłości reprezentował barwy Notecianki!