Chemik Bydgoszcz w IX kolejce!

W IX kolejce IV ligi Notecianka zmierzy się na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 12:00 w Bydgoszczy (ul. Glinki 79)

Chemik Bydgoszcz to od lat uznana marka w naszym województwie. W poprzednim sezonie Chemik zajął 3 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 69 pkt (21-6-7) bilans: 77-33. W meczach bezpośrednich pomiędzy zespołami w rundzie jesiennej na własnym stadionie lepszy był Chemik 2:1 (Strzesak), a w rundzie wiosennej w Pakości padł bezbramkowy remis.

W obecnym sezonie Chemik zajmuje wysokie 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 pkt (4-1-3), bilans: 11:12. Mecze w których Chemik zdobywał 3 pkt ( 3:2 vs Tłuchovia, 2:0 vs Pogoń, 2:1 vs Sportis, 0:1 vs Serock); porażki (1:0 vs Sparta,4:0 vs Włocłavia, 3:2 vs Lider) oraz remis 1:1 z Chełminianką.

Nadal w odmiennych nastrojach piłakrze Notecianki. Po 8 kolejkach biało- niebiescy zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory mają na swoim koncie tylko jedną wygraną z Liderem Włocławek (4:3) oraz remis ze Spartą Brodnica (2:2)

W meczu z Chemikiem Bydgoszcz na pewno nie wystąpi Przemysław Strzesak (przymusowa pauza za nadmiar żółtych kartek), Dominik Smaruj (sprawy osobiste), wątpilwy jest także występ Fabiana Sudoła, który leczy kontuzję kolana.