Przerwać złą passę!!

W X kolejce IV ligi Notecianka podejmie na własnym stadionie drużynę Sportisa Łochowo. Początek spotkania o godzinie 14:00 na stadionie miejskim w Pakości!

Sportis Łochowo w poprzednim sezonie IV ligi zajął 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 54 pkt.(17-3-14) bilans: 74:50. W meczach bezpośrednich dwukrotnie lepsi byli zawodnicy Notecianki. W delegacji biało-niebiescy wygrali 1:2; strzelali: Dreżewski oraz Rościszewski z przewrotki. W Pakości natomiast padł wynik 4:2; strzelali: 2x Przemysław Swojnóg, Mateusz Gryglewicz oraz Kacper Mozgawa z rzutu wolnego.

W obecnym sezonie Sportis Łochowo plasuje się na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 13 pkt. (4-1-4) bilans 26:25. W ostatnim spotkaniu zespół z Łochowa wysoko wygrał na własnym stadionie z Pomorzaninem Serock 6:3. Notecianka po IX kolejkach nadal nie potrafi przywrócić formy z poprzedniego sezonu i zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory biało-niebiescy na swoim koncie zgromadzili 4 pkt (1-1-7) bilans 11:29. W ostatnim spotkaniu Notecianka uległa Chemikowi Bydgoszcz 4:0.

Jako ciekawostkę podajemy, że obecnie kierownikiem drużyny Sportisu jest były gracz Notecianki. Mowa oczywiście o Arkadiuszu Nowckim który reprezentował barwy Notecianki w sezonie 2009/10 oraz w rundzie jesiennej w sezonie 2010/11. W swojej karierze jeszcze raz powrócił do Pakości w rudzie wiosennej sezonu 2011/12.

W spotkaniu ze Sportisem Łochowo na pewno nie wystąpi Leszek Wisz (kontuzja), Radosław Wójcik (sprawy osobiste) oraz Dominik Smaruj (sprawy osobiste). Do meczowej 18 -stki powraca Przemysław Strzesak (przymusowa pauza za nadmiar żółtych kartek). Szansę na debiut w drużynie seniorów może otrzymać Mateusz Kowalski, który leczył poważną kontuzję kolana!

Notecianka po zwycięstwo!!!!