Sparta Brodnica - Notecianka Pakość - zapowiedź

W najbliższą sobotę piłkarze Notecianki udadzą się na daleki wyjazd do Brodnicy, gdzie przeciwnikiem będzie tamtejsza Sparta. Początek spotkania o godzinie 15:00 na stadionie miejskim w Brodnicy.

W rundzie jesiennej spotkanie w Pakości zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Do przerwy biało- niebiescy schodzili do szatni z dwoma strzelonymi bramkami; strzelali Borys Skowroński oraz z rzutu karnego Kacper Mozgawa. Po przerwie po błędzie obrońcy wynik podwyższył Łukasz Gryglewicz, a w 80' honorowe trafienie dla Sparty zaliczył Dmytro Martyniuk  po zamieszaniu w polu karnym.

Obecnie Sparta Brodnica plasuje się na miejscu 8 w ligowej tabeli z dorobkiem 38 pkt (12-2-10). W ostatniej kolejce wysoko przegrali z liderem rozgrywek Unią Solec Kujawski 4:1. Drużyna Notecianki po pechowej porażce z Włocławią Włocławek 2:3 (zwycieska bramka w doliczonym czasie gry) utrzymała 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 32 pkt (9-5-10). Po 7 kolejkach Notecianka w delegacji przegrała tylko raz (II kolejka vs Pogoń Mogilno). Liczymy na to, że kolejny raz z wyjazdu wrócimy z punktami!

Trener Kamil Kala pierwszy raz w tej rundzie będzie mógł skorzystać z wszystkich dostępnych zawodników. Po chorobie do kadry powraca Przemysław Strzesak.

NOTECIANKA PO 3 PUNKTY!!!!