Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń - zapowiedź

Podtrzymać dobrą formę!!

W najbliższą sobotę pakoscy piłkarze zmierzą się przed własną publicznością z Pomorzaninem Toruń. Początek spotkania na stadionie miejskim im. Mariana Malinowskiego w Pakości o godzinie 16:00!

W rundzie jesiennej spotkanie w Toruniu wygrali piłkarze Notecianki 0:2. Pierwsza odsłona spotkania to gra głównie w środku pola. Tuż przed końcem pierwszej połowy do siatki gospodarzy trafił Przemysław Swojnóg. Druga część spotkania to coraz śmielsze ataki Pomorzanina, ale bez skutku. Tuż przed końcem meczu do siatki trafia Mateusz Gryglewicz i to on ustala wynik tego spotkania na 0:2 dla Notecianki.

Obecnie drużyna z Torunia zajmuje w tabeli 14 miejsce z dorobkiem 24 pkt (6-6-13). W poprzednim spotkaniu piłkarze Pomorzanina sprawili niespodziankę i wygrali na własnym stadionie z liderem rozgrywek 2:0, co pozwoliło im opuścić strefę spadkową (pierwszy raz od jesieni). Notecianka po ostatniej kolejce spada na 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 33pkt (9-6-10). W najbliższą sobotę biało - niebiescy z pewnością będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią pechową porażkę przed własną publicznością. Dwa tygodnie temu Włocławia Włocławek jako pierwsza drużyna tej wiosny wywiozła z Pakości komplet punktów. Liczymy, że w tej kolejce punkty zostaną w Pakości.

W spotkaniu z Pomorzaninem na pewno nie zagra II kapitan i podstawowy obrońca Radosław Wójcik (nadmiar żółtych kartek), wątpliwy jest także występ Patryka Nowaka który zmaga się z kontuzją stopy. Do pełnej dyspozycji wraca Przemysław Strzesak ( 45' ze Spartą Brodnica).

NOTECIANKA PO 3 PUNKTY!!!!!!