Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość - zapowiedź

CZAS NA DERBY!!!!

W dniu dzisiejszym w Inowrocławiu kolejny raz odbędą się derby powiatu inowrocławskiego pomiędzy Cuiavią Inowrocław a Notecianką Pakość. Początek spotkania o godzinie 12:00 na stadionie miejskim w Inowrocławiu.

W rundzie jesiennej spotkanie w Pakości wygrali zawodnicy Notecianki 4:2. W pierwszej połowie wysokie tempo narzucili gospodarze i po 16 minutach gry, po golach Skowrońskiego i Kali Notecianka prowadziła już 2:0. Po przerwie obraz gry się nie zmienił; atakowały Notecianka i Cuiavia. W 59' za sprawą Norberta Rościszewskiego było już 3:0. Piłkarze Cuiavii szybko zareagowali i już minutę poźniej strzelili bramkę na 3:1. Pod koniec drugiej połowy bramkę na otarcie łez w 87' zdobył dla Cuiavii Błażej Wyrkowski a mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Obecnie drużyna z Inowrocławia plasuje się na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 28 pkt (8-4-14). W poprzednim spotkaniu ulegli liderowi rozgrywek z Solca Kujawskiego aż 4:1. Notecianka przed tym spotkaniem znajduje się na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 36pkt (10-6-10). W ostatniej kolejce biało-niebiescy wygrali z Pomorzaninem Toruń 1:0 (Mozgawa).

W Derbach z powodu nadmiaru żółtych kartek nie będzie mógł zagrać Przemysław Strzesak oraz Patryk Nowak który leczy kontuzje stopy. Do meczowej 18-nastki powraca natomiast Radosław Wójcik.

Do szczegółowych statystyk przed derbami zapraszamy na stronę internetową Cuiavii Inowrocław! (link ponieżej)

NOTECIANKA PO ZWYCIESTWO!!!!!!!