Notecianka Pakość - Włocławia Włocławek - zapowiedź

Zrewanżować się za porażkę jesienią!

W najbliższą sobotę piłkarze Notecianki zmierzą się na własnym stadionie z vice-liderem rozgrywek Włocławią Włocławek. Początek spotkania na stadionie miejskim w Pakości o godzinie 16:00.

W rundzie jesiennej spotkanie we Włocławku zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy aż 5:0. W tamtym spotkaniu po pierwszej połowie widniał wynik tylko 1:0, bramkę po indywidualnym błędzie straciliśmy w 45'. Po przerwie gospodarze wrzucili wyższy bieg i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0. W tamtym meczu hat-trikiem popisał się Kamil Kuropatwiński.

Obecnie drużyna Włocławii Włocławek plasuje się na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 48pkt (14-6-3). W ostatnim spotkaniu w hicie kolejki IV ligi zremisowali bezbramkowo z Unią Solec Kujawski. Drużyna Notecianki po wyjazdowym remisie z Lechem Rypin (3:3) i porażce Startu Pruszcz awansowała na 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 32pkt (9-5-9). W sobotnie popołudnie biało-niebiescy będą chcieli podtrzymać passę 4 meczów bez porażki. Przypominamy że na wiosnę ze stadionu w Pakości nikt nie wywiózł kompletu punktów i zapowiadamy że w kolejnych spotkaniach łatwo ich nie oddamy.

Standardowo trener Kamil Kala nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Z problemami zdrowotnymi zmaga się Przemysław Strzesak i wątpliwe jest, że wystąpi w tym spotkaniu. Po przymusowej pauzie do meczowej 18 powraca Mateusz Swojnóg.

Przypominamy, że nadal istnieje możliwość nabycia szalika RETRO. Zapisy można składać w wiadomości prywatniej na profilu Facebook naszego klubu, u spikera zawodów oraz u gosdpodarza obiektu Marka Schumachera. Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania i wspierania naszej drużyny w tym spotkaniu!!!!