Przełamać się z Elaną!!!

Przełamać się z Elaną!

Już jutro piłkarze Notecianki rozegrają mecz w ramach III kolejki IV ligi w sezonie 2022/23. Przeciwnikiem Notecianki będzie Elana Toruń. Początek spotkania o godzinie 14:00 na boisku treningowym w Toruniu (ul.63 Pułku Piechoty 45)!

Drużyna Elany Toruń w tym sezonie jest beniaminkiem IV ligi. W poprzednim sezonie jeszcze jako rezerwy 3 ligowej drużyny zdybyli 73pkt w V lidze i awansowali o szczebel wyżej.(Elana Toruń wycofała się z rozgrywek 3 ligi po rundzie jesiennej z powodów finansowych).Ostatni raz z Elaną Toruń Notecianka spotkała się w sezonie 2014/15 na poziomie IV ligi. Mecz w Toruniu zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. W Pakości padł wynik 3:1 dla Notecianki; strzelali: 2x Roger Babiarz oraz Michał Szot.

W obecnym sezonie w dwóch pierwszych kolejkach piłkarze toruńskiej Elany zanotowali zwycięstwo ze Sportisem Łochowo 2:1 oraz bezbramkowy remis z Pomorzaninem Serock. Obecnie zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli. Biało-niebiescy natomiast nie zdobyli jeszcze punktów i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W pierwszej kolejce wysoko przegrali w Świeciu 4:0, a w poprzednim spotkaniu ulegli Noteci Łabiszyn 1:2 (Dreżewski)!

W spotkaniu z Elaną trener Kamil Kala nie będzie mógł skorzystać z M.Walczaka (kontuzja) oraz K.Mozgawa (urlop). Do meczowej 18-nastki powracają Norbert Rościszewski oraz Szymon Dudek!

NOTECIANKA PO 3 PUNKTY!!!