Po zwycięstwo ze Spartą!

W sobotnie popołudnie piłkarze Notecianki rozegrają mecz w ramach IV kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej.Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie obecny lider rozgrywek Sparta Brodnica, początek spotkania o godzinie 16:00 na stadionie miejskim w Pakości.

W poprzednim sezonie drużyna Sparty Brodnica zajęła 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 53pkt. W meczach między tymi zespołami w Pakości padł wynik 3:1 dla Notecianki (Skowroński, Mozgawa, Ł.Gryglewicz), a w Brodnicy remis 2:2 (Ł.Gryglewicz,P.Swojnóg).

Drużyna Sparty Brodnica po III kolejkach plasuje się  a pierwszym miejscu w tabeli. Po III kolejkach Sparta ma komplet zwycięstw (1:0,1:5,2:3) i przewodzi w tabeli. W skrajnych nastrojach są zawodnicy Notecianki. Po III kolejkach nie zdobyli jeszcze punktów notując 3 porażki (4:0, 1:2, 3:0).

W meczu ze Spartą Brodnica trener Kala pierwszy raz będzie mógł skorzystać ze wszystkich dostępnych zawodników.

Notecianka po pierwsze zwycięstwo!!!!!