Notecianka przed startem sezonu 2022/23

"Przerwa między sezonami była krótka, urlopy trochę utrudniały przygotowania, ale nastroje w drużynie są bardzo dobre. W tym sezonie oczywiście nie chcemy być niżej, celem na ten sezon jest górna część tabeli oraz dalsze wprowadzanie wychowanków do seniorskiej piłki".

Przypominamy, wyniki sparingów przed sezonem:

KSN vs Tarpan Mrocza 2:2,KSN vs Huragan Pobiedziska 0:3,KSN vs Polonus K.Biskupi 2:1,KSN vs Kujawy Markowice 0:3

Latem odeszło od nas 3 zawodników. Dawid Szefler przeniósł się do Pomorzanina Toruń, Patryk Nowak udał się na wypożyczenie do Piasta Złotniki Kujawskie, a Mateusz Gryglewicz tymczasowo zawiesił granie. W ich miejsce pozyskaliśmy dwóch młodych zawodników: Mateusza Kowalskiego i Fabiana Lewińskiego którzy wracają do Notecianki z wypożyczeń oraz Leszka Wisza, który przybył do nas z Zootechnika Kołuda Wielka.

Poniżej przedstawiamy pełną kadrę Notecianki na sezon 2022/23:

Bramkarze: Bartosz Gołębiewski, Marcin Walczak, Paweł Krajewski

Obrońcy: Fabian Sudoł, Radosław Wójcik,Bartłomiej Dreżewski,Mateusz Swojnóg, Hubert Wójcik, Dominik Smaruj, Kacper Ciesielski

Pomocnicy: Przemysław Strzesak, Łukasz Gryglewicz,Przemysław Swojnóg, Dariusz Swojnóg, Mateusz Kowalski,Fabian Lewiński, Bartosz Moritz, Michał Szot,Szymon Dudek, Kamil Kala

Napastnicy: Norbert Rościszewski, Borys Skowroński, Leszek Wisz, Kacper Mozgawa

Sztab szkoleniowy: