Notecianka Pakość- Wda Świecie- zapowiedź

Zmazać plamę z jesieni!

W najbliższą sobotę piłkarze Notecianki zmierzą się na własnym boisku z zespołem Wdy Świecie. Początek spotkania na  stadionie miejskim w Pakości o godzinie 16:00.

W rundzie jesiennej  spotkanie między zespołami zakończyło się wynikiem aż 8:0 dla gospodarzy. Mecz ten był do zapomnienia.Przez całe spotkanie to Wda Świecie dominowała na boisku. Biało-niebiescy w tamtym nie stworzyli ani jednej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.

Obecnie drużyna ze Świecia zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 38 pkt.(12-2-7). W ostatniej kolejce świecka Wda wysoko uległa na własnym boisku z liderem rozgrywek aż 1:10. Bojowe nastroje panują za to w drużynie Notecianki. Po 2 kolejnych zwycięstwach piłkarze z Pakości nie zamierzają się zatrzymywać. Po wygranych meczach z Chełminianką i Unią Gniewkowo, Notecianka zamierza się zrewanżować za wysoką porażkę w Świeciu i wygrać to spotkanie oraz podtrzymać zwycięską passę. W tabeli nadal zajmujemy 10 miejsce z dorobkiem 30 pkt (9-3-9). Jak do tej pory twierdza w Pakości w rundzie jesiennej jeszcze nie została zdobyta i mamy nadzieję, że po sobotnim meczu się to nie zmieni.

Trener Kamil Kala po raz kolejny nie będzie mógł skorzystać z całej kadry. W tym meczu zabraknie na pewno Przemysława Swojnoga, który pauzuje za żółte kartki , a kontuzję pachwiny nadal leczy Borys Skowroński. Do meczowej 18-nastki powraca natomiast Dominik Smaruj.