Notecianka Pakość - Start Pruszcz - zapowiedź

Odrobić lekcje z jesieni!

W sobotnie popołudnie piłkarze Notecianki rozegrają przedostatnie spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie. Przeciwnikiem będzie Start Pruszcz. Początek spotkania o godzinie 14:00 na stadionie miejskim w Pakości!

W rundzie jesiennej spotkanie w Pruszczu od początku było wyrównane ze wskazaniem na gospodarzy. W 31' przewagę udokumentował Olaf Wójtowicz. Do przerwy wynik pozostał 1:0. Od początku drugiej połowy Notecianka próbowała odrabiać straty, ale to piłkarze Startu zdobywali bramki. W 49' i 56' strzelali Pokorowski i Majka; Start Pruszcz prowadził już 3:0. Sygnał do odrabiania strat dał Przemysław Strzesak zdobywając bramkę na 3:1 w 71'. 4 minuty pózniej biało- niebiescy zdobyli bramkę kontaktową. Rzut karny pewnie na bramkę zamienił Kacper Mozgawa. Do zakończenia spotkania pozostało 15 minut i Notecianka dalej walczyła o wywiezienie punktu z Pruszcza. Niestety braki w defensywie wykorzystał Start Pruszcz i w doliczonym czasie gry podwyższył na 4:2!

Do spotkania XXXI kolejki IV ligi Start Pruszcz przystępuje z 10 miejsca w tabeli. Do tej pory nasz przeciwnik zgromadził 38 pkt (11-5-14) W ostatniej kolejce przegrali z liderem 0:2. Drużyna Notecianki do tego spotkania przystępuje z 8 miejsca w tabeli. Po XXX kolejkach biło - niebiescy zgromadzili 43 pkt (12-7-11). W ostatniej kolejce wysoko wygrali z BKS Bydgoszcz 0:5 ( P.Swojnóg x2,Mozgawa, Ł.Gryglewicz, Rościszewski) Po zweryfikowaniu meczu Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń na rzecz gości, Notecianka do drużyny Sportisu traci już tylko 2 punkty!

Trener Kamil Kala w tym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z Borysa Skowrońskiego (przymusowa pauza za nadmiar żółtych kartek). Do składu po 2 meczach nieobecności spowodowanej nadmierną ilością kartek ( obaj po 12) powracają Dawid Szefler oraz Mateusz Swojnóg!

NOTECIANKA PO ZWYCIĘSTWO!!!!!