Lider Włocławek - Notecianka Pakość - zapowiedź

Po punkty do Włocławka!

W środę Notecianka udaje się do Włocławka gdzie zmierzy się z drużyną Lidera. Początek spotkania o godzinie 18:30 na stadionie OSIR we Włocławku!

W rundzie jesiennej spotkanie w Pakości nie poszło po myśli podopiecznych Kamila Kali. Już w 9' na prowadzenie wyszli goście po strzale z 25 metrów w same okienko. W 22' piłkarze Lidera nie wykorzystali rzutu karnego. Do przerwy pozostał wynik 0:1. Po przerwie Notecianka zaczęła śmielej atakować, ale bez skutku. Za to w 68' na dwu bramkowe prowadzenie wyszli goście i biało-niebiescy byłi w ogromnych tarapatach. W tym dniu Notecianke było stać tylko na trafienie honorowe w 90' spotkania. Do bramki Lidera trafił Bartłomiej Dreżewski.

Do spotkania XXXII kolejki IV ligi Lider Włocławek przystępuje z 16 miejsca w tabeli z dorobkiem 28pkt (7-7-17). W poprzedniej kolejce Lider przegrał na wyjeździe z Unią Solec Kujawski aż 10:2. Na ten moment Lider jest w strefie spadkowej. Kolejne w tabeli drużyny mają tych punktów odpowiednio: 30,31,31,32. Przed tą kolejką zagrożona spadkiem jest nawet Cuiavia Inowrocław która jest na 12 miejscu w tabeli! W odmiennych nastrojach są za to zawodnicy Notecianki. Po XXXII kolejkach zgromadzili na swoim koncie 46pkt (13-7-11) co na tą chwile daje 8 miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce biało - niebiescy pokonali przed własną publicznością Start Pruszcz 2:0 (P.Swojnóg, M.Gryglewicz). Była to 3 wygrana z rzędu.

Trener Kamil Kala przed tym spotkaniem nie będzie mógł skorzystać z kapitana zespołu Fabiana Sudoła. Do meczowej kadry powraca za to Borys Skowroński

NOTECIANKA PO 3 PUNKTY!!!!