BKS Bydgoszcz - Notecianka Pakość - zapowiedź

Po punkty w Bydgoszczy!

W sobotnie popołudnie piłkarze Notecianki udadzą się na kolejny wyjazd. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Kamila Kali będzie BKS Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 16:00 na stadionie w Bydgoszczy przy ulicy Sielskiej 12!

Spotkanie w Pakości od pierwszego gwizdka było wyrównane. W 29' na prowadzenie gości wyprowadził Nowak strzałem w same okienko. Po przerwie w 54' dzieła zniszczenia dokonał Kostkowski. Było to pierwsze zwycięstwo BKS'u w rundzie jesiennej.

Do spotkania XXX kolejki IV ligi BKS przystępuje z 14 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 27 pkt (6-9-14). W ostatniej kolejce wysoko przegrali z liderem rozgrywek aż 5:0. Porażka sprawiła, że drużyna BKS'u do ostatniej kolejki walczyć będzie o utrzymanie w lidze ( Przypominamy: z ligi spadają 3 zespoły; na ten moment są to: Orlęta - 19 pkt, Unia Gniewkowo - 24pkt, Pomorzanin - 27pkt; kolejne 3 zespoły w tabeli mają po 27 pkt- Lider, BKS, Chełminianka). Drużyna Notecianki po zwycięstwie nad Orlętami 2:1 (Rościszewski, P.Swojnóg) przesunęła się na 8 miejsce w tabeli ( 40 pkt; 11-7-11).

Jako ciekawostkę podajemy, że od rundy wiosennej zespół BKS'u reprezentuje były zawodnik biało - niebieskich Mateusz Choromański. Zawodnik ten reprezentował barwy Notecianki w IV lidze ( jeszcze przed spadkiem) oraz w rundzie wiosennej na poziomie V ligi i bardzo mocno przyczynił się do awansu!

Trener Kamil Kala w meczu z BKS Bydgoszcz nie będzie mógł kolejny raz skorzystać z Dawida Szeflera oraz Mateusza Swojnoga - obaj przymusowo pauzują za nadmiar żółtych kartek.

NOTECIANKA PO 3 PUNKTY!!!!!