Niedzielne granie w Lipnie!

W V kolejce IV ligi kujawsko - pomorskiej podopieczni trenera Kamila Kala zmierzą się z beniaminkiem Tłuchovią Tłuchowo.  Z uwagi na remont boiska w Tłuchowie mecz odbędzie się na stadionie miejskim w Lipnie. Początek spotkania w niedziele o godzinie 11:00!

W poprzednim sezonie drużyna Tłuchovii Tłuchowo zajęła 1 miejsce w V lidzie gr. II i awansowała do rozgrywek IV ligi. W całym sezonie zgromadzili 78 pkt. (25-3-2). Ostatni raz drużyny Notecianki i Tłuchovii mierzyły się w sezonie 2020/21. Na boisku rywala wygrała Notecianka 2:3 a hat-trikiem w tym spotkaniu popisał się Kacper Mozgawa. W meczu w Pakości biało-niebiescy nie dali żadnych szans drużynie Tłuchovii i wysoko wygrali 5:0; strzelali: 3x P. Swojnóg, Ł.Gryglewicz oraz Dominik Smaruj.

W obecnych rozgrywkach drużyna z Tłuchowa plasuje się na 5 miejscu w tabeli z dorobkiem 7 pkt. (2-1-1). W poprzednich spotkaniach zanotowali zwycięstwo z Chełminianką Chełmno (7:1), Pomorzaninem Serock (0:2), zremisowali ze Sportisem Łochowo (1:1) oraz odnieśli porażke z Chemikiem Bydgoszcz (3:2). Drużyna Notecianki po ostatnim remisie ze Spartą Brodnica (2:2) nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli! (0:1:3)

W meczu z Tłuchovią Kamil Kala nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Łukasza Gryglewicza oraz Dominika Smaruja, który pauzuje za czerwoną kartkę!

Notecianka po pierwsze zwycięstwo w lidze!