Czas na zwycięstwo!!!

W VI kolejce IV ligi kujawsko - pomorskiej Notecianka zmierzy się z Liderem Włocławek. Początek spotkania o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Pakości! Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny w tym ciężkim czasie!!!

Lider Włocławek w poprzednim sezonie zajął 15 miejsce w IV lidze, było to ostatnie miejsce premiowane utrzymaniem w ligowym bycie. W poprzedniej kampanii Lider zgromadził na swoim koncie 32pkt (8-8-18) bilans: 34-73. W bezpośrednich meczach między zespołami 2 razy wygrywał Lider. W meczu w Pakości padł wynik 1:2 (Dreżewski), a we Włocławku nie pomogło nawet prowadzenie 0:2 dla Notecianki i Lider ostatecznie wygrał 3:2.

W obecnych rozgrywkach drużyna z Włocławka zajmuje 17 miejsce w tabeli z dorobkiem 3pkt (1-0-4). Od początku sezonu zdołali wygrać na własnym stadionie z Chemikiem Bydgoszcz, reszta spotkań zakończyła się porażką graczy Lidera. Notecianka po V kolejkach IV ligi  jako jedyna drużyna pozostaje bez zwycięstwa. Od początku sezonu biało-niebiescy byli w stanie wywalczyć cenny punkt w spotkaniu z ówczesnym liderem Spartą Brodnica. Zwycięstwo w spotkaniu z Liderem pozwoli na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli, ale również da pozytywny impuls do dalszych zwycięstw w lidze, które są teraz bardzo potrzebne!

W meczu z Liderem na pewno nie zagrają podstawowi zawodnicy Notecianki: Fabian Sudoł oraz Łukasz Gryglewicz zmagają się z kontuzjami. Do meczowej 18-tki po przymusowej pauzie powraca Dominik Smaruj.

NOTECIANKA TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!