Misja Serock!

Przed nami XI kolejka IV ligi. Notecianka udaje się na wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem Pomorzaninem Serock. Początek spotkania o godzinie 16:00 na stadionie w Serocku!

W poprzednim sezonie drużyna Pomorzanina wywalczyła awans do IV ligi zajmując 2 miejsce  w V lidze gr. I. Na swoim koncie zgromadzili 67 pkt (20-7-3) bilans: 55:18.

W obecnym sezonie drużyna z Serocka zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 6 pkt. (1-3-6) bilans: 8:18. W poprzedniej kolejce Pomorzanin przegrał na wyjeździe z Włocłavią Włocławek 3:0. W rozgrywkach Pucharu Polski Pomorzanin awansował do 1/8 finału dzięki wolnemu losowi w IV rundzie.

Nadal powodów do zadowolenia nie mają piłkarze Notecianki. Po X kolejkach IV ligi biało-niebiescy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 4 pkt. (1-1-8) bilans: 12:31. W poprzedniej kolejce nieznacznie ulegli Sportisowi Łochowo 1:2 (Rościszewski). W rozgrywkach Pucharu Polski Notecianka odpadła w IV rundzie w starciu z Pogonią Mogilno (0:1). Przegrana w tym meczu była 5 porażką z rzędu naszych zawodników. Szansa na poprawę i zdobycie punktów już w sobotę!

Trener Kamil Kala w spotkaniu z Pomorzaninem nie będzie mógł skorzystać z Radosława Wójcika (sprawy osobiste), Norberta Rościszewskiego (przymusowa pauza za nadmiar żółtych kartek), wątpliwy jest także występ Leszka Wisza (kontuzja). Do meczowej 18-stki powraca Dominik Smaruj.