Zapowiedź: KP Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość

Już dziś po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zawodnicy Notecianki Pakość rozegrają swój pierwszy mecz o ligowe punkty. Przeciwnikiem podopiecznych Kamila Kali będzie Klub Piłkarski Gopło Kruszwica.

Nasz dzisiejszy przeciwnik w poprzednim sezonie V ligi uplasował się na szóstym miejscu z dorobkiem 28 punktów w 15 spotkaniach. Ostatni raz z zespołem z Kruszwicy spotkaliśmy się w sezonie 2016/2017 wówczas w meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi pokonaliśmy w Kruszwicy Gopło 2-0. Bramki dla naszego zespołu w tamtym spotkaniu zdobyli Michał Szot oraz Bartłomiej Delekta Natomiast w meczu rewanżowym w Pakości musieliśmy uznać wyższość rywali z Kruszwicy przegrywając to spotkanie 2-1. Bramkę w tym spotkaniu zdobył Dariusz Swojnóg.

Trenerem zespołu z Kruszwicy jest bardzo dobrze znany Pakoskim kibicom Mirosław Milewski, który jeszcze w poprzednim sezonie trenował nasz zespół. Drugą z ciekawostek jest to, iż przed przerwą spowodowaną koronawirusem do Gopła z Notecianki przeniósł się Arkadiusz Makowiecki.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w Kruszwicy przy ulicy Poznańskiej 17. Sędzią tego spotkania będzie Bartosz Wiśniewski z Włocławka.