Rozpoczynamy sezon 2023/24 !

Już jutro piłkarze Notecianki zainaugurują sezon 2023/24 w V lidze. Pierwsze spotkanie biało-niebiescy rozegrają na wyjeździe z drużyną Start VIP Stawki. Początek spotkania o godzinie 11:00 w Stawkach!

Drużyna Notecianki ma za sobą letni okres przygotowawczy, w którym trener Kamil Kala zaplanował 6 gier kontrolnych z których 5 doszło do skutku. W sparingach piłkarze Notecianki wygrali z Piastem Złotniki Kujawskie oraz Szubinianką Szubin w obu spotkaniach padł wynik 2:4. Z Kujawy Markowice biało-niebiescy zremisowali 3:3 oraz dwukrotnie przegrali z Orlętami Aleksandrów Kujawski i Pogonią Mogilno odpowiednio 5:2 i 8:1.

W okresie przygotowawczym do zespołu dołączyli : Bartosz Goczkowski ( Piast Kołodziejewo), Dawid Szefler (Noteć Łabiszyn) oraz Szymon Rzadkowalski (Noteć Inowrocław), odeszli natomiast Łukasz Gryglewicz, Bartłomiej Dreżewski - oboje Dąb Barcin

Drużyna ze Stawek większość czasu grała na poziomie klasy B i A. W sezonie 2021/22 wywalczyli awans do ligi okręgowej. W sezonie 2022/23 jako beniaminek Start Stawki uplasował się na 10 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 39 pkt. (11-6-13) bilans 75:70.

Notecianka natomiast ma za sobą nie udany sezon w IV lidze. W końcowej tabeli Notecianka uplasowała się na 17 miejscu, wyprzedzając tylko Sportis Łochowo, który wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Skutkowało to degradacją do V ligi grupa II.

Kadra na sezon 2023/24:

Bramkarze:

Marcin Walczak, Michał Kurowski, Paweł Krajewski

Obrońcy:

Hubert Wójcik, Radosław Wójcik, Bartosz Goczkowski, Fabian Sudoł, Mateusz Swojnóg, Bartosz Salamon, Szymon Rzadkowalski

Pomocnicy:

Matusz Kowalski, Przemysław Strzesak, Dawid Szefler, Dariusz Swojnóg, Dominik Smaruj, Szymon Dudek, Bartosz Moritz, Fabian Lewiński

Napastnicy:

Michał Szot, Przemysław Swojnóg, Kamil Kala, Leszek Wisz, Kacper Mozgawa