III Runda Okręgowego Pucharu Polski!

W dniu jutrzejszym piłkarze pierwszej oraz drugiej drużyny Notecianki rozegrają spotkania w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Zawodnicy Notecianki II zmierzą się z Szubinianką Szubin, początek spotkania o godzinie 17:30 na stadionie miejskim w Pakości. Natomiast piłkarze pierwszej drużyny zmierzą się z Zagłębiem Piechcin. Początek spotkania o godzinie 18:00 na stadionie w Piechcinie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na oba te spotkania

Notecianka II w I rundzie na własnym stadionie podejmowała przeciwnika z wyższej klasy rozgrywkowej. "Orły Krajewskiego" pokonały Spartę Janowiec Wielkopolski po rzutach karnych 3:1. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2.W dogrywce obie druzyny strzelili po bramce i wszystko rozstrzygneło się w rzutach karnych, w których lepsi okazali się podopieczni Pawła Krajewskiego. Bramki dla biało-niebieskich strzelali: 25' Paweł Wójcik, 65' Sławomir Reinke, 100' Grzegorz Woźniak. Do rzutów karnych podchodzili: G.Woźniak, S.Reinke (nietrafiony), K.Ciesielski, M.Lewandowski. Szubinianka Szubin w I rundzie zmierzyła się na wyjeździe ze Zniczem Rojewo. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 0:7.

Pierwszy zespół Notecianki właśnie rozpoczyna swoją przygodę z Okręgowym Pucharem Polski. Podopieczni trenera Kamila Kala mają za sobą tylko spotkania ligowe. W ostatnim spotkaniu dość nieoczekiwanie ulegi Kujawiakowi Kruszyn 4:2. Zagłębie Piechcin w I rundzie zmierzyło się na wyjeździe z Kujawianką Strzelno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:6.

W przypadku wygranej kolejna runda zostanie rozegrana w dniu 13 września.