Rozpoczynamy gry kontrolne!

W dniu jutrzejszym piłkarze Notecianki rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem będzie Zdrój Ciechocinek. Początek spotkania o godzinie 13:30 na stadionie miejskim w Barcinie.

Piłkarze Notecianki do rundy wiosennej przygotowują się już od 13 stycznia. W kolejnych spotkaniach kontrolnych biało-niebiescy zmierzą się kolejno z drużynami: Start Stawki (05.02 Barcin), Huragan Pobiedziska(11.02 Trzemeszno),Piast Kołodziejewo (18.02 Barcin) oraz Zawisza II Bydgoszcz (26.02 Barcin)

Pierwsze ligowe spotkanie Notecianka rozegra na wyjeździe 04.03 w Rypinie o o godzinie 12:00. Będzie to zaległa kolejka z rundy jesiennej. Pierwsze spotkanie w Pakości rozegrane zostanie tydzień później, a przeciwnikem będzie Wda Świecie.