Przegrana w Mogilnie!

Niestety piłkarze Notecianki z Mogilna wracają bez żadnej zdobyczy punktowej. W pierwszej połowie po dwóch stałych fragmentach gry (15' i 32') tracimy bramki i to Pogoń Mogilno kontroluje spotkanie. Dodatkowo od 30' po dwóch szybkich żółtych kartkach dla Mateusza Gryglewicza do końca meczu gramy w osłabieniu. Przed przerwą Notecianka ma sytuacje sam na sam, niestety Norbert Rościszewski nie wykorzystuje dogodnej sytuacji. Po przerwie biało- niebiescy wychodzą w pełni zmobilizowani by odwrócić losy spotkania. W 62' Norbert Rościszewski wykorzystuje prostopadłe podanie i doprowadza do kontaktu 2:1. w kolejnych minutach po strzale z przewrotki Rościszewskiego Pogoń ratuje bramkarz, następnie poprzeczka. W 30minutach drugiej połowy to piłkarze Notecianki dominowali na boisku. Sił starczyło do 82' gdy wynik spotkania podwyższył piłkarz Pogoni Mogilno.Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Drużynie nie można odmówić walki i charakteru, bo przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być zupełnie inny. Dziękujemy za przybycie i dopingowanie wszystkim kibicom Notecianki!

Z trudnego terenu wracamy z bagażem 3 bramek i aż 7 zółtych kartek! W kolejnym spotkaniu na pewno nie zagrają D.Szefler i M. Gryglewicz - pauzują za kartki. Szansa do rehabilitacji już w najbliższą sobotę, kolejnym przeciwnikiem będzie outsider rozgrywek Chełmnianka Chełmno!