Ostatnia gra kontrolna!

W niedzielę o godzinie 10:00 na boisku w Barcinie piłkarze Notecianki rozegrają ostatni z zaplanowanych sparingów. Przeciwnikiem będzie Zawisza II Bydgoszcz. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Obecnie rezerwy bydgoskiego Zawiszy występują w rozgrywkach A-klasy gr.1. Po rundzie wiosennej Zawisza zajmuje w ligowej tabeli 3 miejsce z dorobkiem 30 pkt. (9-3-2). W ostatnim meczu kontrolnym wygrali z Chełminianką Chełmno 2:1. Notecianka w ostatnim meczu sparingowym wysoko wygrała z A-klasowym Piastem Kołodziejewo 5:0 (Wisz 3, Smaruj, Mozgawa)

Przypominamy, że Notecianka zmagania ligowe w 2023 roku rozpoczyna wyjazdowym spotkaniem z Lechem Rypin 4.03 o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Pierwsze spotkanie ligowe na własnym stadionie w Nowym Roku Notecianka rozegra tydzień później tj.11.03. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie Wda Świecie. Początek spotkania o godzinie 14:00. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy!