Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno - Zapowiedź

W XX kolejce IV ligi kujawsko- pomorskiej piłkarze Notecianki zmierzą się z drużyną Chełminianki Chełmno. Początek meczu o godzinie 16:00 na stadionie miejskim w Pakości.

W rundzie jesiennej wynik tego spotkania był korzystny dla piłkarzy pakoskiego klubu. W doliczonym czasie gry gola na wagę 3 punktów zdobył Radosław Wójcik i drużyna wróciła do Pakości z pełną pulą. Obecnie zespół Cheminianki okupuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 12pkt (2-6-11) W ostatniej kolejce piłkarze z Chełmna sprawili małą niespodziankę i na swoim terenie zdołali zremisować z liderem rozgrywek Unią Solec Kujawski 3:3. to tylko pokazuje że przed Notecianką bardzo ciężkie spotkanie.

Inne nastroje panują natomiast w pakoskim zespole. Po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach (0:0, 3:1) na wiosnę jeszcze nie wygraliśmy. W tabeli zajmujemy 10 miejsce z dorobkiem 24pkt (7-3-9). Przed tym spotkaniem kadra będzie nieznacznie osłabiona. Za nadmiar żółtych kartek w tym meczu na pewno nie zagrają Dawid Szefler oraz Mateusz Gryglewicz. Z kontuzją pachwiny nadal zmaga się Borys Skowroński, do kadry powraca natomiast II kapitan Radosław Wójcik. Zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie!

Przypominamy, że przed meczem będzie możliwy zakup retro szalików Notecianki. Cena to 40zł, ilość sztuk ograniczona (wersja limitowana) Dla osób które nie zdołają zakupić szala będzie prowadzona dodatkowa wstępna lista do drugiej partii!!

Powiązana galeria: