Elana przyjeżdża do Pakości!

W sobotnie popołudnie piłkarze Notecianki zainagurują piłkarską wiosnę w Pakości. Tym razem przeciwnikiem będzie Toruńska Elana. Początek spotkania o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy i prosimy o zastosowanie się do wytycznych odnośnie wejścia na stadion!

Elana Toruń po XIX rozegranych kolejkach plasuje się na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 39 pkt. (11-6-2) bilans:39:11. W poprzedniej kolejce dość nieoczekiwanie Elana zremisowała z Pomorzaninem Serock 0:0, było to pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej ponieważ w XVIII kolejce Elana pauzowała po wycofaniu się z rozrywek Sportisu Łochowo. Notecianka po XIX kolejkach nadal okupuje przedostatnią pozycję w tabeli z 6 pkt na koncie (1-3-14) bilans:22:54. W poprzedniej kolejce w derbach Pałuk z Notecią Łabiszyn Notecianka zremisowała 0:0 czym zmniejszyła stratę do Lidera Włocławek do 3 pkt.

W meczu w rundzie jesiennej na stadionie w Toruniu Elana nie dała szans Noteciance i gładko zwyciężyła 3:0. Ostatni raz kiedy to Notecianka gościła Elanę Toruń na stadionie w Pakości to sezon 2014/15. W tamtym spotkaniu biało niebiescy zwyciężyli z Elaną 3:1.W całym sezonie Elanowcy zanotowali tylko 4 porażki. Tamto spotkanie miało pierwotnie odbyć się we wrześniu, a zostało rozegrane 13 maja. Mecz ten rozgrywany miał być bez udziału publiczności, ale kibice przyjezdni zostali wpuszczeni na obiekt! Elana w sezonie 2014/15  awansowała do 3 ligi, a Notecianka zajęła 5 miejsce w tabeli i do awansu zabrakło jej tylko 2 pkt!

W spotkaniu z Elaną na boisku na pewno nie zobaczymy Dominika Smaruj (pauza za kartki), Przemysław Strzesak (kontuzja).

Notecianka po 3 punkty!!!