Derby Pałuk w Łabiszynie!

W dniu jutrzejszym piłkarze Notecianki rozegrają kolejne spotkanie o mistrzostwo IV ligi. Przeciwnikiem będzie Noteć Łabiszyn. Początek derbowego spotkania o godzinie 13:00 na stadionie miejskim w Łabiszynie! Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie!

Noteć Łabiszyn po XVIII rozegranych kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 pkt (3-4-11) bilans 13:45. W poprzedniej kolejce drużyna z Łabiszyna bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Pomorzaninem Serock. Notecianka po XVIII kolejkach zajmuje 17 pozycję w tabeli z 5 pkt na koncie (1-2-14) bilans 22:54. W poprzedniej kolejce biało-niebiescy nie rozegrali swojego spotkania z Wdą Świecie z powodu złego stanu murawy. Spotkanie to zostało przełożone na 19.04 na godzinę 17:45. W spotkaniu w rundzie jesiennej górą w rywalizacji była Noteć, po wyrównanym spotkaniu padł wynik 1:2 (Dreżewski)

Derbowego smaczku dodaje fakt, że obecnie w kadrze Noteci oraz Notecianki występują zawodnicy z przeszłością w obu klubach. W Noteci występują Dawid Szefler, który grał w biało-niebieskich w rundzie wiosennej sezonu 2021/22 oraz Marcin Słowiński, który grał w Pakości w latach 2017-2020. W ekipie Notecianki natomiast występuje 3 wychowanków Noteci: Kamil Kala, Przemysław Strzesak oraz Łukasz Gryglewicz.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie! Notecianka po zwycięstwo!!!!!!