Ostatni mecz sezonu!

W dniu jutrzejszym tj. 23 czerwca o godzinie 17.00 w Pakości Notecianka PACIO Pakość rozegra ostatni mecz sezonu 2017/2018 IV ligi. Podopieczni Mirosława Milewskiego w ostatniej kolejce podejmować będą beniaminka z Radomina miejscowy Sokół. Zespół Sokoła w tabeli IV ligi plasuje się na 17 miejscu z 26 punktami na koncie. Niestety liczba punktów, którą zgromadzili zawodnicy Sokoła nie wystarcza do utrzymania zespołu w IV lidze. W ostatniej kolejce nasz jutrzejszy przeciwnik wysoko przegrał na własnym stadionie z Unią Janikowo 7-1. Ostatni raz z zespołem z Radomina spotkaliśmy się w 17 kolejce IV ligi, kiedy zremisowaliśmy z zespołem Sokoła 1-1. Jutrzejsze spotkanie to nie tylko ostatnie spotkanie sezonu 2017/2018 ale także oficjalne zakończenie piłkarskiej przygody z piłką najstarszego czynnego zawodnika w IV lidze Tadeusza Grupy. Wszystkich sympatyków Notecianki zapraszamy na to spotkanie. Sędzią głównym jutrzejszego spotkania będzie Dariusz Drozd z Bydgoszczy.