Odrabiamy zaległości!

Ze względu na złe warunki atmosferyczne nasza drużyna nie rozegrała dwóch pierwszych spotkań rundy wiosennej. W pierwszym z nich nasz zespół miał zmierzyć się 17 marca z Chełminianką Chełmno, natomiast w drugim z Orlętami Aleksandrów Kujawski. Już jutro tj. 6 czerwca o godzinie 18.00 rozegramy pierwszy z zaległych meczu w którym przeciwnikiem będzie Chełminianka Chełmno. Zespół z Chełmna w tabeli IV ligi plasuje się na 15 miejscu z 33 punktami w 30 rozegranych meczach. W ostatniej kolejce drużyna z Miasta Zakochanych pokonała na wyjeździe wicelidera rozgrywek Kujawiankę Izbicę Kujawską 3-2. Jak wiadomo nas zespół niestety poległ na boisku lidera rozgrywek Chemika Bydgoszcz 4-1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył Kamil Kala. Ostatni raz z zespołem z Chełmna spotkaliśmy się na inaugurację IV ligi, kiedy to w meczu 1 kolejki przegraliśmy z Chełminianką 1-0. Początek spotkania o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Pakości.