Kosiarka dla K.S Notecianka Pakość

Od 13 sierpnia 2018 roku mieszkańcy miasta i gminy Pakość mogli oddawać swoje głosy w Budżecie Obywatelskim. Jednym z zadań na które mogli głosować mieszkańcy naszej gminy był zakup kosiarki samojezdnej dla naszego klubu. Obecna kosiarka, którą posiadamy niestety co jakiś czas odmawia posłuszeństwa a co za tym idzie pielęgnacja murawy na naszym stadionie jest znacznie utrudniona. Kilka dni temu ogłoszone zostały wyniki z których okazało się iż zgłoszony przez Pana Szymona Lewandowskiego projekt uzyskał największą ilość głosów (606), dzięki czemu w przyszłym roku zostanie zakupiona dla naszego klubu nowa kosiarka. Chcielibyśmy podziękować wszystkim mieszkańcom naszej gminy, który oddali głos na ten projekt. Szczególne podziękowania kierujemy do pomysłodawcy tego projektu Pana Szymona Lewandowskiego. Jak widać mieszkańcom naszej gminy zależy na naszym klubie! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !