zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Szubinianka Szubin
Victoria Smólnik
2:4
LTP Lubanie
Wzgórze Raciążek
0:1
Gopło Kruszwica
Unia Janikowo
1:2
GKS Baruchowo
Zdrój Ciechocinek
1:1
Start Radziejów
Mień Lipno
3:2
Kujawiak Kowal
Noteć Gębice
3:1
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Dąb Barcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
2:1
Zdrój Ciechocinek
Lider Włocławek
1:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów
4:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
0:1
Noteć Gębice
Wzgórze Raciążek
1:4
Mień Lipno
Gopło Kruszwica
1:0
LTP Lubanie
Dąb Barcin
1:2
Victoria Smólnik
Szubinianka Szubin
1:2
Unia Janikowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:1
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:1
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:3
Kujawiak Kowal
Victoria Smólnik
0:5
Start Radziejów
Unia Janikowo
5:0
Lider Włocławek
Zdrój Ciechocinek
1:3
Szubinianka Szubin
Mień Lipno
0:1
Gopło Kruszwica
Noteć Gębice
0:0
Wzgórze Raciążek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
7:2
Victoria Smólnik
Lider Włocławek
1:2
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
4:4
LTP Lubanie
Kujawiak Kowal
3:3
Unia Janikowo
Wzgórze Raciążek
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Gopło Kruszwica
6:0
Dąb Barcin
Szubinianka Szubin
5:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Mień Lipno
3:2
Noteć Gębice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Gębice
1:0
Gopło Kruszwica
LTP Lubanie
3:0
GKS Baruchowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Lider Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:1
Mień Lipno
Victoria Smólnik
3:3
Szubinianka Szubin
Dąb Barcin
0:3
Start Radziejów
Unia Janikowo
1:0
Wzgórze Raciążek
Zdrój Ciechocinek
0:3
Kujawiak Kowal
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
1:1
LTP Lubanie
Noteć Gębice
3:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo
1:2
Dąb Barcin
Lider Włocławek
3:3
Victoria Smólnik
Wzgórze Raciążek
1:0
Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica
4:0
Start Radziejów
Mień Lipno
0:2
Unia Janikowo
Kujawiak Kowal
1:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:6
Gopło Kruszwica
LTP Lubanie
3:0
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:1
Wzgórze Raciążek
Victoria Smólnik
1:5
Kujawiak Kowal
Dąb Barcin
2:2
Szubinianka Szubin
Unia Janikowo
4:1
Noteć Gębice
Zdrój Ciechocinek
3:1
Mień Lipno
Start Radziejów
0:1
GKS Baruchowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
5:1
Dąb Barcin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Unia Janikowo
Wzgórze Raciążek
2:3
Victoria Smólnik
Gopło Kruszwica
2:1
GKS Baruchowo
Szubinianka Szubin
1:1
Start Radziejów
Mień Lipno
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Gębice
0:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
3:1
LTP Lubanie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
4:1
Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Noteć Gębice
Dąb Barcin
1:2
Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Janikowo
2:0
Gopło Kruszwica
LTP Lubanie
3:1
Wzgórze Raciążek
Start Radziejów
2:1
Lider Włocławek
Victoria Smólnik
1:3
Mień Lipno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:1
GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal
1:1
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Gębice
3:0
Victoria Smólnik
Wzgórze Raciążek
2:2
Dąb Barcin
Unia Janikowo
6:0
Zdrój Ciechocinek
Mień Lipno
2:0
LTP Lubanie
Gopło Kruszwica
0:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Ciechocinek
3:1
Gopło Kruszwica
GKS Baruchowo
0:4
Kujawiak Kowal
LTP Lubanie
3:1
Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:2
Unia Janikowo
Dąb Barcin
3:2
Mień Lipno
Szubinianka Szubin
4:4
Lider Włocławek
Start Radziejów
1:3
Wzgórze Raciążek
Victoria Smólnik
6:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
2:0
Szubinianka Szubin
Noteć Gębice
0:3
Dąb Barcin
Wzgórze Raciążek
2:4
GKS Baruchowo
Unia Janikowo
7:1
Victoria Smólnik
Zdrój Ciechocinek
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Mień Lipno
1:1
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
LTP Lubanie
Gopło Kruszwica
2:2
Lider Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:1
Kujawiak Kowal
LTP Lubanie
3:1
Unia Janikowo
GKS Baruchowo
1:2
Mień Lipno
Start Radziejów
1:2
Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Gopło Kruszwica
Victoria Smólnik
2:5
Zdrój Ciechocinek
Dąb Barcin
3:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Szubinianka Szubin
3:1
Wzgórze Raciążek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
4:0
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
12:0
Victoria Smólnik
Wzgórze Raciążek
1:6
Lider Włocławek
Gopło Kruszwica
6:0
Kujawiak Kowal
Mień Lipno
2:2
Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek
1:3
LTP Lubanie
Noteć Gębice
2:0
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Start Radziejów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Lider Włocławek
2:4
Mień Lipno
GKS Baruchowo
2:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Szubinianka Szubin
1:2
Noteć Gębice
Dąb Barcin
2:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
2:0
Wzgórze Raciążek
Victoria Smólnik
1:3
Gopło Kruszwica
Start Radziejów
0:1
Unia Janikowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
1:5
Sparta Janowiec Wielkopolski
Szubinianka Szubin
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów
0:0
Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica
5:1
Wzgórze Raciążek
Kujawiak Kowal
1:0
Mień Lipno
LTP Lubanie
4:1
Victoria Smólnik
GKS Baruchowo
0:3
Unia Janikowo
Lider Włocławek
2:0
Noteć Gębice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:2
Gopło Kruszwica
Unia Janikowo
4:1
Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek
4:0
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:0
Start Radziejów
Victoria Smólnik
1:1
Dąb Barcin
Mień Lipno
2:2
Wzgórze Raciążek
Noteć Gębice
1:2
Kujawiak Kowal
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:2
Unia Janikowo
Start Radziejów
4:1
Victoria Smólnik
GKS Baruchowo
2:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin
1:0
LTP Lubanie
Szubinianka Szubin
3:3
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Gopło Kruszwica
5:0
Mień Lipno
Wzgórze Raciążek
4:0
Noteć Gębice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
1:1
Gopło Kruszwica
Zdrój Ciechocinek
5:1
Lider Włocławek
LTP Lubanie
4:2
Start Radziejów
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:2
Szubinianka Szubin
Unia Janikowo
1:0
Kujawiak Kowal
Victoria Smólnik
1:5
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
5:3
Wzgórze Raciążek
Noteć Gębice
4:0
Mień Lipno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
7:3
Victoria Smólnik
Lider Włocławek
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
GKS Baruchowo
2:4
LTP Lubanie
Start Radziejów
2:0
Dąb Barcin
Gopło Kruszwica
4:1
Noteć Gębice
Mień Lipno
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wzgórze Raciążek
0:3
Unia Janikowo
Kujawiak Kowal
2:6
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
0:2
Gopło Kruszwica
Unia Janikowo
2:0
Mień Lipno
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:3
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Noteć Gębice
Dąb Barcin
1:2
GKS Baruchowo
Zdrój Ciechocinek
3:2
Wzgórze Raciążek
LTP Lubanie
2:2
Szubinianka Szubin
Victoria Smólnik
0:9
Lider Włocławek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
3:0
Dąb Barcin
GKS Baruchowo
1:2
Start Radziejów
Lider Włocławek
5:2
LTP Lubanie
Gopło Kruszwica
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Mień Lipno
0:1
Zdrój Ciechocinek
Wzgórze Raciążek
4:6
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
8:0
Victoria Smólnik
Noteć Gębice
1:0
Unia Janikowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Mień Lipno
Victoria Smólnik
5:3
Wzgórze Raciążek
GKS Baruchowo
1:1
Gopło Kruszwica
Start Radziejów
2:0
Szubinianka Szubin
LTP Lubanie
0:3
Kujawiak Kowal
Dąb Barcin
2:1
Lider Włocławek
Unia Janikowo
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
5:1
Noteć Gębice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:2
Start Radziejów
Kujawiak Kowal
3:2
Dąb Barcin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Zdrój Ciechocinek
Wzgórze Raciążek
0:5
LTP Lubanie
Gopło Kruszwica
0:0
Unia Janikowo
Szubinianka Szubin
6:2
GKS Baruchowo
Mień Lipno
6:2
Victoria Smólnik
Noteć Gębice
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
0:0
Mień Lipno
GKS Baruchowo
2:3
Lider Włocławek
Start Radziejów
2:1
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Victoria Smólnik
3:3
Noteć Gębice
Dąb Barcin
6:1
Wzgórze Raciążek
Szubinianka Szubin
3:0
Gopło Kruszwica
Zdrój Ciechocinek
4:2
Unia Janikowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:2
Victoria Smólnik
Mień Lipno
6:1
Dąb Barcin
Kujawiak Kowal
0:2
GKS Baruchowo
Wzgórze Raciążek
2:5
Start Radziejów
Gopło Kruszwica
3:1
Zdrój Ciechocinek
Unia Janikowo
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Lider Włocławek
6:0
Szubinianka Szubin
Noteć Gębice
1:3
LTP Lubanie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo
8:0
Wzgórze Raciążek
Start Radziejów
2:1
Mień Lipno
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:2
Zdrój Ciechocinek
Victoria Smólnik
0:7
Unia Janikowo
Szubinianka Szubin
7:1
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
6:1
Gopło Kruszwica
Dąb Barcin
4:3
Noteć Gębice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
3:1
Lider Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:4
Dąb Barcin
Wzgórze Raciążek
4:5
Szubinianka Szubin
Gopło Kruszwica
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Unia Janikowo
3:1
LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek
6:1
Victoria Smólnik
Mień Lipno
0:0
GKS Baruchowo
Noteć Gębice
2:2
Start Radziejów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:1
Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo
1:2
Noteć Gębice
Lider Włocławek
1:0
Wzgórze Raciążek
Start Radziejów
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
2:0
Gopło Kruszwica
Victoria Smólnik
1:8
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin
0:4
Unia Janikowo
Szubinianka Szubin
3:0
Mień Lipno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości