Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
4:1
Unia II Janikowo
MGKS Lubraniec
0:2
Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica
3:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Noteć Łabiszyn
Dąb Barcin
1:1
Pałuczanka Żnin
Szubinianka Szubin
0:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Jagiellonka Nieszawa
2:3
Piast Złotniki Kujawskie
Kometa Więcławice
3:2
Ziemowit Osięciny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:1
Gopło Kruszwica
Start Radziejów
0:1
Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:2
Kometa Więcławice
Pałuczanka Żnin
0:2
Jagiellonka Nieszawa
Cuiavia Inowrocław
3:1
Dąb Barcin
Piast Złotniki Kujawskie
2:6
Kujawianka Izbica Kujawska
Ziemowit Osięciny
2:2
MGKS Lubraniec
Unia II Janikowo
3:2
Noteć Łabiszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:1
Piast Złotniki Kujawskie
MGKS Lubraniec
0:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Gopło Kruszwica
6:2
Start Radziejów
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Pałuczanka Żnin
Dąb Barcin
3:2
Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin
3:0
Unia II Janikowo
Jagiellonka Nieszawa
5:6
Cuiavia Inowrocław
Kometa Więcławice
1:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:1
MGKS Lubraniec
Start Radziejów
1:1
Kometa Więcławice
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Dąb Barcin
Pałuczanka Żnin
1:1
Noteć Łabiszyn
Cuiavia Inowrocław
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin
0:2
Gopło Kruszwica
Ziemowit Osięciny
9:0
Jagiellonka Nieszawa
Unia II Janikowo
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
2:0
Cuiavia Inowrocław
MGKS Lubraniec
1:1
Start Radziejów
Gopło Kruszwica
1:3
Unia II Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
2:5
Ziemowit Osięciny
Piast Złotniki Kujawskie
2:0
Pałuczanka Żnin
Dąb Barcin
0:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Jagiellonka Nieszawa
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kometa Więcławice
2:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Start Radziejów
2:2
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica
0:1
Kometa Więcławice
Cuiavia Inowrocław
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Szubinianka Szubin
3:2
MGKS Lubraniec
Ziemowit Osięciny
4:1
Noteć Łabiszyn
Unia II Janikowo
2:3
Pałuczanka Żnin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
2:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
3:3
Cuiavia Inowrocław
MGKS Lubraniec
3:5
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
1:5
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Piast Złotniki Kujawskie
1:4
Ziemowit Osięciny
Dąb Barcin
2:1
Szubinianka Szubin
Jagiellonka Nieszawa
1:2
Start Radziejów
Kometa Więcławice
0:1
Unia II Janikowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:2
Noteć Łabiszyn
Start Radziejów
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:2
Piast Złotniki Kujawskie
Gopło Kruszwica
2:1
Dąb Barcin
Szubinianka Szubin
1:1
Jagiellonka Nieszawa
Ziemowit Osięciny
1:3
Pałuczanka Żnin
Unia II Janikowo
2:1
Cuiavia Inowrocław
Kometa Więcławice
2:2
MGKS Lubraniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:3
Start Radziejów
Pałuczanka Żnin
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
MGKS Lubraniec
1:4
Unia II Janikowo
Cuiavia Inowrocław
1:0
Ziemowit Osięciny
Kujawianka Izbica Kujawska
6:0
Szubinianka Szubin
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Dąb Barcin
1:5
Kometa Więcławice
Jagiellonka Nieszawa
1:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
Pałuczanka Żnin
Start Radziejów
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Cuiavia Inowrocław
MGKS Lubraniec
2:1
Dąb Barcin
Gopło Kruszwica
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin
1:1
Noteć Łabiszyn
Unia II Janikowo
0:0
Ziemowit Osięciny
Kometa Więcławice
1:0
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
5:1
Gopło Kruszwica
Pałuczanka Żnin
0:2
Start Radziejów
Cuiavia Inowrocław
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Izbica Kujawska
0:0
Kometa Więcławice
Piast Złotniki Kujawskie
2:0
Szubinianka Szubin
Dąb Barcin
3:0
Unia II Janikowo
Ziemowit Osięciny
3:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
2:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Janikowo
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:0
Ziemowit Osięciny
Start Radziejów
2:0
Cuiavia Inowrocław
Szubinianka Szubin
1:3
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kometa Więcławice
10:1
Noteć Łabiszyn
MGKS Lubraniec
0:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Dąb Barcin
1:2
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Łabiszyn
2:0
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
1:1
Gopło Kruszwica
Cuiavia Inowrocław
0:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Dąb Barcin
Piast Złotniki Kujawskie
1:3
Kometa Więcławice
Ziemowit Osięciny
2:1
Start Radziejów
Jagiellonka Nieszawa
0:1
Unia II Janikowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
MGKS Lubraniec
2:3
Piast Złotniki Kujawskie
Gopło Kruszwica
1:1
Cuiavia Inowrocław
Dąb Barcin
3:0
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
1:0
Ziemowit Osięciny
Jagiellonka Nieszawa
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia II Janikowo
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kometa Więcławice
4:2
Pałuczanka Żnin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:1
Start Radziejów
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
4:2
Jagiellonka Nieszawa
Pałuczanka Żnin
2:1
MGKS Lubraniec
Cuiavia Inowrocław
1:4
Kometa Więcławice
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Unia II Janikowo
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Dąb Barcin
Ziemowit Osięciny
3:0
Gopło Kruszwica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:2
Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:1
Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn
5:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Pałuczanka Żnin
1:3
Dąb Barcin
Cuiavia Inowrocław
1:0
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
1:3
Jagiellonka Nieszawa
Ziemowit Osięciny
3:3
Kometa Więcławice
Unia II Janikowo
0:2
Start Radziejów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:1
Unia II Janikowo
MGKS Lubraniec
1:2
Ziemowit Osięciny
Gopło Kruszwica
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Dąb Barcin
2:1
Cuiavia Inowrocław
Szubinianka Szubin
1:1
Start Radziejów
Jagiellonka Nieszawa
4:2
Pałuczanka Żnin
Kometa Więcławice
2:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:3
Kometa Więcławice
Start Radziejów
2:1
Gopło Kruszwica
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:2
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław
1:2
Jagiellonka Nieszawa
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Noteć Łabiszyn
Ziemowit Osięciny
0:3
Dąb Barcin
Unia II Janikowo
0:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:3
Pałuczanka Żnin
MGKS Lubraniec
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Gopło Kruszwica
1:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Cuiavia Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Unia II Janikowo
Dąb Barcin
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
0:2
Ziemowit Osięciny
Kometa Więcławice
1:2
Start Radziejów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:3
Dąb Barcin
Start Radziejów
0:1
MGKS Lubraniec
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:0
Jagiellonka Nieszawa
Pałuczanka Żnin
5:1
Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław
0:2
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
4:0
Kometa Więcławice
Ziemowit Osięciny
7:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia II Janikowo
0:0
Gopło Kruszwica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:7
Ziemowit Osięciny
Pałuczanka Żnin
3:0
Unia II Janikowo
MGKS Lubraniec
0:3
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Cuiavia Inowrocław
Dąb Barcin
3:3
Start Radziejów
Jagiellonka Nieszawa
1:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kometa Więcławice
2:3
Gopło Kruszwica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
7:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Start Radziejów
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:0
Noteć Łabiszyn
Gopło Kruszwica
1:1
MGKS Lubraniec
Cuiavia Inowrocław
1:1
Pałuczanka Żnin
Szubinianka Szubin
0:1
Dąb Barcin
Ziemowit Osięciny
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Janikowo
1:2
Kometa Więcławice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
3:7
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pałuczanka Żnin
3:1
Ziemowit Osięciny
MGKS Lubraniec
2:4
Kometa Więcławice
Cuiavia Inowrocław
1:0
Unia II Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Start Radziejów
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin
2:1
Gopło Kruszwica
Jagiellonka Nieszawa
0:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:5
Piast Złotniki Kujawskie
Start Radziejów
8:0
Noteć Łabiszyn
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
2:0
Jagiellonka Nieszawa
Szubinianka Szubin
6:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Ziemowit Osięciny
1:1
Cuiavia Inowrocław
Unia II Janikowo
1:0
MGKS Lubraniec
Kometa Więcławice
1:1
Dąb Barcin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:2
Szubinianka Szubin
Pałuczanka Żnin
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Cuiavia Inowrocław
2:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie
4:4
Start Radziejów
Dąb Barcin
6:1
MGKS Lubraniec
Ziemowit Osięciny
6:2
Unia II Janikowo
Jagiellonka Nieszawa
2:4
Kometa Więcławice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:1
Cuiavia Inowrocław
Start Radziejów
4:0
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Ziemowit Osięciny
MGKS Lubraniec
0:1
Jagiellonka Nieszawa
Gopło Kruszwica
0:2
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
5:1
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Janikowo
0:0
Dąb Barcin
Kometa Więcławice
3:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Unia II Janikowo
Noteć Łabiszyn
1:2
Kometa Więcławice
Pałuczanka Żnin
2:0
Szubinianka Szubin
Cuiavia Inowrocław
2:0
Start Radziejów
Kujawianka Izbica Kujawska
0:0
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
1:5
Gopło Kruszwica
Ziemowit Osięciny
3:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Jagiellonka Nieszawa
3:2
Dąb Barcin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Start Radziejów
1:2
Ziemowit Osięciny
MGKS Lubraniec
1:1
Noteć Łabiszyn
Gopło Kruszwica
2:1
Pałuczanka Żnin
Dąb Barcin
4:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin
1:1
Cuiavia Inowrocław
Unia II Janikowo
0:1
Jagiellonka Nieszawa
Kometa Więcławice
5:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
10:1
Unia II Janikowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Start Radziejów
Noteć Łabiszyn
0:6
Dąb Barcin
Pałuczanka Żnin
1:1
Kometa Więcławice
Cuiavia Inowrocław
2:1
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
MGKS Lubraniec
Ziemowit Osięciny
3:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
3:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MGKS Lubraniec
1:2
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
0:0
Ziemowit Osięciny
Dąb Barcin
5:0
Piast Złotniki Kujawskie
Szubinianka Szubin
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
7:1
Noteć Łabiszyn
Unia II Janikowo
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kometa Więcławice
0:2
Cuiavia Inowrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości