Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Czarni Wierzchosławice
4:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
1:0
Kujawy Markowice
Sadownik Waganiec
5:2
Ziemowit Osięciny
MGKS Lubraniec
0:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno
3:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:2
Gopło Kruszwica
Mień Lipno
1:1
Lider Włocławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:0
MGKS Lubraniec
Kujawy Markowice
2:2
Czarni Wierzchosławice
Gopło Kruszwica
4:1
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Izbica Kujawska
12:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Szubinianka Szubin
5:2
Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny
0:6
Kujawiak Kowal
Mień Lipno
3:1
Sadownik Waganiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal
0:1
Mień Lipno
Czarni Wierzchosławice
1:3
Gopło Kruszwica
Pałuczanka Żnin
0:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Sadownik Waganiec
1:2
Lider Włocławek
MGKS Lubraniec
3:0
Kujawy Markowice
Kujawianka Strzelno
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:2
Ziemowit Osięciny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:1
Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:5
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice
4:1
Kujawianka Strzelno
Sadownik Waganiec
0:1
Kujawiak Kowal
Gopło Kruszwica
4:0
MGKS Lubraniec
Kujawianka Izbica Kujawska
4:0
Czarni Wierzchosławice
Ziemowit Osięciny
2:2
Pałuczanka Żnin
Mień Lipno
10:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
1:4
Lider Włocławek
Czarni Wierzchosławice
2:2
Ziemowit Osięciny
Pałuczanka Żnin
0:2
Mień Lipno
MGKS Lubraniec
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawianka Strzelno
2:2
Gopło Kruszwica
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:7
Sadownik Waganiec
Szubinianka Szubin
3:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
4:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
7:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawy Markowice
1:2
Szubinianka Szubin
Sadownik Waganiec
1:0
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny
6:1
MGKS Lubraniec
Mień Lipno
4:1
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:4
Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice
0:2
Sadownik Waganiec
Pałuczanka Żnin
0:2
Kujawiak Kowal
MGKS Lubraniec
0:2
Mień Lipno
Kujawianka Strzelno
2:0
Ziemowit Osięciny
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:2
Lider Włocławek
Szubinianka Szubin
4:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:2
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
5:0
Czarni Wierzchosławice
Sadownik Waganiec
5:0
MGKS Lubraniec
Gopło Kruszwica
4:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Szubinianka Szubin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:5
Pałuczanka Żnin
Ziemowit Osięciny
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Mień Lipno
3:0
Kujawianka Strzelno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:4
Mień Lipno
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Czarni Wierzchosławice
0:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawy Markowice
1:2
Gopło Kruszwica
Pałuczanka Żnin
2:3
Lider Włocławek
MGKS Lubraniec
3:1
Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno
2:2
Sadownik Waganiec
Szubinianka Szubin
2:0
Ziemowit Osięciny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:0
Gopło Kruszwica
Kujawiak Kowal
3:0
Kujawianka Strzelno
Pałuczanka Żnin
0:2
Czarni Wierzchosławice
Sadownik Waganiec
1:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:3
MGKS Lubraniec
Ziemowit Osięciny
7:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Mień Lipno
1:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:2
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:3
Mień Lipno
Czarni Wierzchosławice
1:1
Lider Włocławek
Kujawy Markowice
2:1
Ziemowit Osięciny
MGKS Lubraniec
0:0
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawianka Strzelno
3:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Szubinianka Szubin
4:1
Sadownik Waganiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal
3:0
Szubinianka Szubin
Czarni Wierzchosławice
0:1
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
1:2
Kujawianka Strzelno
Sadownik Waganiec
2:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:10
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Ziemowit Osięciny
0:2
Gopło Kruszwica
Mień Lipno
2:0
Kujawy Markowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:1
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Kujawiak Kowal
Kujawy Markowice
3:4
Sadownik Waganiec
MGKS Lubraniec
1:0
Lider Włocławek
Gopło Kruszwica
1:2
Mień Lipno
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno
2:1
Czarni Wierzchosławice
Szubinianka Szubin
4:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:0
Ziemowit Osięciny
Kujawiak Kowal
2:1
Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice
3:5
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pałuczanka Żnin
1:1
Szubinianka Szubin
Sadownik Waganiec
2:1
Gopło Kruszwica
MGKS Lubraniec
0:2
Kujawianka Strzelno
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Mień Lipno
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
MGKS Lubraniec
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
3:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Gopło Kruszwica
2:0
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Sadownik Waganiec
Kujawianka Strzelno
2:3
Lider Włocławek
Szubinianka Szubin
4:1
Czarni Wierzchosławice
Ziemowit Osięciny
2:2
Mień Lipno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
7:0
Kujawianka Strzelno
Lider Włocławek
1:1
Mień Lipno
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice
0:3
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
10:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
2:1
MGKS Lubraniec
Ziemowit Osięciny
0:3*
Sadownik Waganiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
Lider Włocławek
Kujawiak Kowal
3:0*
Ziemowit Osięciny
Czarni Wierzchosławice
3:1
Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin
0:1
Gopło Kruszwica
Sadownik Waganiec
1:1
Mień Lipno
MGKS Lubraniec
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Strzelno
0:2
Szubinianka Szubin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:2
Sadownik Waganiec
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:2
Kujawianka Strzelno
Kujawy Markowice
5:5
MGKS Lubraniec
Gopło Kruszwica
2:1
Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Pałuczanka Żnin
Szubinianka Szubin
3:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Ziemowit Osięciny
0:3*
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Mień Lipno
4:2
Kujawiak Kowal
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
1:1
Sadownik Waganiec
Czarni Wierzchosławice
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Pałuczanka Żnin
3:0*
Ziemowit Osięciny
MGKS Lubraniec
0:3
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
1:4
Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:4
Mień Lipno
Szubinianka Szubin
2:0
Lider Włocławek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:2
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:5
Szubinianka Szubin
Kujawy Markowice
4:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sadownik Waganiec
5:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Gopło Kruszwica
1:0
Kujawianka Strzelno
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
MGKS Lubraniec
Ziemowit Osięciny
0:3*
Czarni Wierzchosławice
Mień Lipno
2:0
Pałuczanka Żnin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:2
Gopło Kruszwica
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:4
Lider Włocławek
Czarni Wierzchosławice
2:0
Mień Lipno
Pałuczanka Żnin
2:0
Sadownik Waganiec
MGKS Lubraniec
3:0*
Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:2
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
3:0
Kujawy Markowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
10:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawiak Kowal
3:0
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
5:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Sadownik Waganiec
2:1
Czarni Wierzchosławice
Gopło Kruszwica
1:1
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Ziemowit Osięciny
0:3*
Kujawianka Strzelno
Mień Lipno
4:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:0*
Ziemowit Osięciny
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:8
Gopło Kruszwica
Czarni Wierzchosławice
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawy Markowice
1:4
Lider Włocławek
Pałuczanka Żnin
7:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
MGKS Lubraniec
2:1
Sadownik Waganiec
Kujawianka Strzelno
1:3
Mień Lipno
Szubinianka Szubin
4:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
4:0
Pałuczanka Żnin
Kujawiak Kowal
1:0
MGKS Lubraniec
Sadownik Waganiec
5:0
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
2:2
Kujawy Markowice
Kujawianka Izbica Kujawska
8:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:7
Czarni Wierzchosławice
Ziemowit Osięciny
0:3*
Szubinianka Szubin
Mień Lipno
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:3
Sadownik Waganiec
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Ziemowit Osięciny
Czarni Wierzchosławice
3:0
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Lubraniec
6:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Gopło Kruszwica
2:0
Lider Włocławek
Kujawianka Strzelno
0:4
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
1:2
Mień Lipno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
5:2
Czarni Wierzchosławice
Kujawiak Kowal
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pałuczanka Żnin
2:1
MGKS Lubraniec
Sadownik Waganiec
0:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
0:2
Gopło Kruszwica
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:0
Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny
0:3*
Kujawy Markowice
Mień Lipno
3:0*
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:1
Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice
1:0
Mień Lipno
MGKS Lubraniec
2:2
Czarni Wierzchosławice
Gopło Kruszwica
3:0*
Ziemowit Osięciny
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Lider Włocławek
Kujawianka Strzelno
2:1
Pałuczanka Żnin
Szubinianka Szubin
5:1
Kujawiak Kowal
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
7:2
MGKS Lubraniec
Kujawiak Kowal
5:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Czarni Wierzchosławice
2:0
Kujawianka Strzelno
Pałuczanka Żnin
4:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sadownik Waganiec
3:3
Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:14
Szubinianka Szubin
Ziemowit Osięciny
0:3*
Kujawianka Izbica Kujawska
Mień Lipno
1:2
Gopło Kruszwica
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziemowit Osięciny
0:3*
Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Mień Lipno
Gopło Kruszwica
2:3
Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice
2:1
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
10:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Szubinianka Szubin
4:0
Pałuczanka Żnin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:2
Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno
0:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:3
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
0:1
Gopło Kruszwica
Czarni Wierzchosławice
2:4
Szubinianka Szubin
Pałuczanka Żnin
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Sadownik Waganiec
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Lubraniec
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:0
Kujawy Markowice
Mień Lipno
3:0*
Ziemowit Osięciny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości