zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Włocławek
5:1
Wicher Wielgie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Grot Kowalki
Kujawianka Izbica Kujawska
6:3
Cukrownik Fabianki
Lider II Włocławek
8:0
Tłuchovia Tłuchowo
LTP Lubanie
0:2
Lech Rypin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:4
Lider II Włocławek
UKS II SMS Włocławek
3:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Tłuchovia Tłuchowo
6:4
LTP Lubanie
Cukrownik Fabianki
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wicher Wielgie
3:0*
Lech Rypin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
8:2
Wicher Wielgie
Lider II Włocławek
4:1
Cukrownik Fabianki
LTP Lubanie
5:4
Grot Kowalki
Lech Rypin
1:2
Tłuchovia Tłuchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
UKS II SMS Włocławek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:5
Lech Rypin
Cukrownik Fabianki
3:1
LTP Lubanie
Wicher Wielgie
1:2
Tłuchovia Tłuchowo
UKS II SMS Włocławek
3:2
Lider II Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska
5:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tłuchovia Tłuchowo
2:2
Grot Kowalki
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:0
Wicher Wielgie
Lider II Włocławek
7:0
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
0:5
UKS II SMS Włocławek
Lech Rypin
4:0
Cukrownik Fabianki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Fabianki
4:3
Tłuchovia Tłuchowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
LTP Lubanie
Wicher Wielgie
3:2
Grot Kowalki
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Lider II Włocławek
UKS II SMS Włocławek
1:1
Lech Rypin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider II Włocławek
10:3
Wicher Wielgie
Lech Rypin
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Tłuchovia Tłuchowo
1:5
UKS II SMS Włocławek
Grot Kowalki
2:2
Cukrownik Fabianki
LTP Lubanie
8:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Włocławek
4:1
Grot Kowalki
Kujawianka Izbica Kujawska
6:1
Tłuchovia Tłuchowo
Lider II Włocławek
0:1
LTP Lubanie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:3
Lech Rypin
Wicher Wielgie
3:3
Cukrownik Fabianki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Cukrownik Fabianki
1:0
UKS II SMS Włocławek
LTP Lubanie
5:2
Wicher Wielgie
Lech Rypin
2:1
Lider II Włocławek
Tłuchovia Tłuchowo
5:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Fabianki
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Wicher Wielgie
0:1
UKS II SMS Włocławek
Lech Rypin
0:1
LTP Lubanie
Tłuchovia Tłuchowo
3:0*
Lider II Włocławek
Grot Kowalki
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Cukrownik Fabianki
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
UKS II SMS Włocławek
Lider II Włocławek
0:3*
Grot Kowalki
LTP Lubanie
3:1
Tłuchovia Tłuchowo
Lech Rypin
6:0
Wicher Wielgie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wielgie
0:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Tłuchovia Tłuchowo
4:2
Lech Rypin
UKS II SMS Włocławek
3:0*
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cukrownik Fabianki
3:0
Lider II Włocławek
Grot Kowalki
2:5
LTP Lubanie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider II Włocławek
0:3*
UKS II SMS Włocławek
LTP Lubanie
7:1
Cukrownik Fabianki
Lech Rypin
11:1
Grot Kowalki
Tłuchovia Tłuchowo
7:1
Wicher Wielgie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
0:3
Tłuchovia Tłuchowo
UKS II SMS Włocławek
6:2
LTP Lubanie
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Lider II Włocławek
Wicher Wielgie
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cukrownik Fabianki
1:1
Lech Rypin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
0:3*
Wicher Wielgie
Lider II Włocławek
0:3*
Orlęta Aleksandrów Kujawski
LTP Lubanie
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Tłuchovia Tłuchowo
3:2
Cukrownik Fabianki
Lech Rypin
3:1
UKS II SMS Włocławek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:1
LTP Lubanie
Cukrownik Fabianki
7:2
Grot Kowalki
UKS II SMS Włocławek
5:1
Tłuchovia Tłuchowo
Kujawianka Izbica Kujawska
7:1
Lech Rypin
Wicher Wielgie
3:0
Lider II Włocławek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:4
UKS II SMS Włocławek
Cukrownik Fabianki
4:2
Wicher Wielgie
LTP Lubanie
3:0
Lider II Włocławek
Tłuchovia Tłuchowo
0:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
1:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
UKS II SMS Włocławek
- : -
Cukrownik Fabianki
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Grot Kowalki
Wicher Wielgie
- : -
LTP Lubanie
Lider II Włocławek
- : -
Lech Rypin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości