zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
2:4
Kujawy Markowice
Arkadia Jaksice
0:0
Kujawianka Strzelno
Kometa Więcławice
3:1
Unia II Janikowo
LZS Jadowniki
5:2
Dąb Bąkowo
Czarni Wierzchosławice
1:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Sparta II Janowiec Wielkopolski
0:2
Pogoń II Mogilno
Gopło II Kruszwica
0:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
0:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Dąb Bąkowo
3:0
Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno
2:1
Kometa Więcławice
LZS Świątkowo Cerekwica
3:2
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Pogoń II Mogilno
2:0
Gopło II Kruszwica
Unia II Janikowo
4:1
LZS Jadowniki
Zagłębie Piechcin
1:3
Arkadia Jaksice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
7:1
Pogoń II Mogilno
Czarni Wierzchosławice
2:2
Unia II Janikowo
LZS Jadowniki
4:2
Kujawianka Strzelno
Arkadia Jaksice
1:1
Kujawy Markowice
Kometa Więcławice
2:0
Zagłębie Piechcin
Gopło II Kruszwica
2:1
LZS Świątkowo Cerekwica
Sparta II Janowiec Wielkopolski
6:1
Dąb Bąkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
4:1
Pogoń II Mogilno
Dąb Bąkowo
0:1
Gopło II Kruszwica
Kujawianka Strzelno
1:0
Czarni Wierzchosławice
LZS Świątkowo Cerekwica
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Arkadia Jaksice
2:0
Kometa Więcławice
Unia II Janikowo
3:2
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin
0:1
LZS Jadowniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
16:1
Dąb Bąkowo
Czarni Wierzchosławice
1:0
Zagłębie Piechcin
LZS Jadowniki
5:0
Arkadia Jaksice
Pogoń II Mogilno
3:2
LZS Świątkowo Cerekwica
Kometa Więcławice
2:2
Kujawy Markowice
Gopło II Kruszwica
3:4
Unia II Janikowo
Sparta II Janowiec Wielkopolski
0:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
1:1
LZS Świątkowo Cerekwica
Dąb Bąkowo
1:3
Pogoń II Mogilno
Kujawianka Strzelno
2:0
Gopło II Kruszwica
Arkadia Jaksice
1:1
Czarni Wierzchosławice
Unia II Janikowo
1:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kometa Więcławice
1:0
LZS Jadowniki
Zagłębie Piechcin
1:0
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
Kujawianka Strzelno
Czarni Wierzchosławice
0:2
Kometa Więcławice
LZS Jadowniki
4:0
Kujawy Markowice
LZS Świątkowo Cerekwica
3:0
Dąb Bąkowo
Pogoń II Mogilno
1:2
Unia II Janikowo
Gopło II Kruszwica
5:0
Zagłębie Piechcin
Sparta II Janowiec Wielkopolski
3:1
Arkadia Jaksice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
3:1
Dąb Bąkowo
LZS Jadowniki
3:1
Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno
2:0
Pogoń II Mogilno
Arkadia Jaksice
3:2
Gopło II Kruszwica
Unia II Janikowo
7:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Kometa Więcławice
0:1
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin
0:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
11:0
Arkadia Jaksice
Czarni Wierzchosławice
1:5
Kujawy Markowice
Dąb Bąkowo
1:1
Unia II Janikowo
LZS Świątkowo Cerekwica
2:3
Kujawianka Strzelno
Pogoń II Mogilno
2:0
Zagłębie Piechcin
Gopło II Kruszwica
0:2
Kometa Więcławice
Sparta II Janowiec Wielkopolski
3:4
LZS Jadowniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
1:2
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Kujawy Markowice
0:0
Unia II Janikowo
LZS Jadowniki
1:0
Gopło II Kruszwica
Kujawianka Strzelno
4:0
Dąb Bąkowo
Arkadia Jaksice
3:2
Pogoń II Mogilno
Kometa Więcławice
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zagłębie Piechcin
0:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:1
LZS Jadowniki
Dąb Bąkowo
1:1
Zagłębie Piechcin
LZS Świątkowo Cerekwica
3:0
Arkadia Jaksice
Pogoń II Mogilno
3:0
Kometa Więcławice
Unia II Janikowo
4:1
Kujawianka Strzelno
Gopło II Kruszwica
2:0
Czarni Wierzchosławice
Sparta II Janowiec Wielkopolski
0:2
Kujawy Markowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
0:5
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice
3:0
Kujawianka Strzelno
LZS Jadowniki
1:0
Pogoń II Mogilno
Arkadia Jaksice
1:0
Dąb Bąkowo
Kometa Więcławice
1:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Zagłębie Piechcin
1:3
Unia II Janikowo
Sparta II Janowiec Wielkopolski
1:1
Gopło II Kruszwica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:0
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Dąb Bąkowo
1:3
Kometa Więcławice
Kujawianka Strzelno
6:0
Zagłębie Piechcin
LZS Świątkowo Cerekwica
1:3
LZS Jadowniki
Pogoń II Mogilno
2:0
Czarni Wierzchosławice
Unia II Janikowo
8:0
Arkadia Jaksice
Gopło II Kruszwica
0:1
Kujawy Markowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
9:1
Gopło II Kruszwica
Kujawy Markowice
3:0
Zagłębie Piechcin
Dąb Bąkowo
4:5
LZS Jadowniki
Kujawianka Strzelno
3:1
Arkadia Jaksice
LZS Świątkowo Cerekwica
3:2
Czarni Wierzchosławice
Pogoń II Mogilno
5:0
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Unia II Janikowo
3:0
Kometa Więcławice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
6:0
Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice
4:0
Dąb Bąkowo
LZS Jadowniki
2:6
Unia II Janikowo
Arkadia Jaksice
1:1
Zagłębie Piechcin
Kometa Więcławice
1:1
Kujawianka Strzelno
Gopło II Kruszwica
1:1
Pogoń II Mogilno
Sparta II Janowiec Wielkopolski
1:2
LZS Świątkowo Cerekwica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
1:1
Arkadia Jaksice
Dąb Bąkowo
3:0
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Strzelno
3:2
LZS Jadowniki
LZS Świątkowo Cerekwica
1:0
Gopło II Kruszwica
Pogoń II Mogilno
0:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia II Janikowo
7:1
Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin
1:2
Kometa Więcławice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:0
Zagłębie Piechcin
Czarni Wierzchosławice
2:1
LZS Jadowniki
Dąb Bąkowo
1:1
Kujawy Markowice
LZS Świątkowo Cerekwica
0:2
Unia II Janikowo
Pogoń II Mogilno
1:4
Kujawianka Strzelno
Gopło II Kruszwica
2:0
Arkadia Jaksice
Sparta II Janowiec Wielkopolski
2:6
Kometa Więcławice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Czarni Wierzchosławice
1:1
Kujawianka Strzelno
LZS Jadowniki
2:0
Zagłębie Piechcin
Pogoń II Mogilno
0:2
Kujawy Markowice
Kometa Więcławice
4:1
Arkadia Jaksice
Gopło II Kruszwica
1:0
Dąb Bąkowo
Sparta II Janowiec Wielkopolski
0:5
Unia II Janikowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
0:1
Kometa Więcławice
Dąb Bąkowo
0:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Strzelno
10:1
Sparta II Janowiec Wielkopolski
LZS Świątkowo Cerekwica
1:2
Pogoń II Mogilno
Arkadia Jaksice
1:2
LZS Jadowniki
Unia II Janikowo
3:0
Gopło II Kruszwica
Zagłębie Piechcin
2:0
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:1
Unia II Janikowo
Czarni Wierzchosławice
1:2
Arkadia Jaksice
LZS Jadowniki
3:0
Kometa Więcławice
LZS Świątkowo Cerekwica
0:2
Kujawy Markowice
Pogoń II Mogilno
1:0
Dąb Bąkowo
Gopło II Kruszwica
1:4
Kujawianka Strzelno
Sparta II Janowiec Wielkopolski
1:3
Zagłębie Piechcin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
4:1
LZS Jadowniki
Dąb Bąkowo
3:3
LZS Świątkowo Cerekwica
Kujawianka Strzelno
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Arkadia Jaksice
3:0
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Unia II Janikowo
3:2
Pogoń II Mogilno
Kometa Więcławice
1:2
Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin
1:0
Gopło II Kruszwica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
0:0
Czarni Wierzchosławice
LZS Jadowniki
6:0
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Strzelno
1:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Arkadia Jaksice
1:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia II Janikowo
4:1
Dąb Bąkowo
Kometa Więcławice
0:1
Gopło II Kruszwica
Zagłębie Piechcin
0:1
Pogoń II Mogilno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:2
Kometa Więcławice
Dąb Bąkowo
0:1
Kujawianka Strzelno
LZS Świątkowo Cerekwica
1:1
Zagłębie Piechcin
Pogoń II Mogilno
3:0
Arkadia Jaksice
Unia II Janikowo
1:3
Kujawy Markowice
Gopło II Kruszwica
3:6
LZS Jadowniki
Sparta II Janowiec Wielkopolski
4:1
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
1:0
Gopło II Kruszwica
Kujawy Markowice
4:0
Sparta II Janowiec Wielkopolski
LZS Jadowniki
0:5
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Strzelno
0:1
Unia II Janikowo
Arkadia Jaksice
8:5
LZS Świątkowo Cerekwica
Kometa Więcławice
7:1
Pogoń II Mogilno
Zagłębie Piechcin
1:0
Dąb Bąkowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:0*
Czarni Wierzchosławice
Dąb Bąkowo
3:3
Arkadia Jaksice
Kujawianka Strzelno
2:3
Kujawy Markowice
LZS Świątkowo Cerekwica
2:1
Kometa Więcławice
Pogoń II Mogilno
3:2
LZS Jadowniki
Unia II Janikowo
5:0
Zagłębie Piechcin
Gopło II Kruszwica
1:1
Sparta II Janowiec Wielkopolski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
7:1
Pogoń II Mogilno
Kujawy Markowice
5:1
Gopło II Kruszwica
LZS Jadowniki
5:3
LZS Świątkowo Cerekwica
Arkadia Jaksice
2:4
Unia II Janikowo
Kometa Więcławice
9:2
Dąb Bąkowo
Zagłębie Piechcin
0:2
Kujawianka Strzelno
Sparta II Janowiec Wielkopolski
0:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości