Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
9:0
Pałuczanka Żnin
GLZS Sadki
0:2
KS Brzoza
Unia Janikowo
5:0
Unia Gniewkowo
Dąb Bąkowo
2:1
Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno
2:2
Noteć Łabiszyn
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
4:7
Piast Kołodziejewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
1:0
GLZS Sadki
Noteć Łabiszyn
2:1
Unia Gniewkowo
Pałuczanka Żnin
0:5
Unia Janikowo
Znicz Rojewo
1:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawianka Strzelno
2:4
Dąb Bąkowo
Piast Kołodziejewo
3:4
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:3
Dąb Bąkowo
Unia Gniewkowo
9:0
Pałuczanka Żnin
GLZS Sadki
2:2
Kujawianka Strzelno
Burza Nowa Wieś Wielka
5:2
Znicz Rojewo
Unia Janikowo
6:2
Piast Kołodziejewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:0
KS Brzoza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
2:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Piast Kołodziejewo
2:2
Unia Gniewkowo
Znicz Rojewo
0:6
Unia Janikowo
Pałuczanka Żnin
3:2
Noteć Łabiszyn
Dąb Bąkowo
4:0
GLZS Sadki
KS Brzoza
1:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
2:0
Znicz Rojewo
GLZS Sadki
3:1
Noteć Łabiszyn
Pałuczanka Żnin
0:3
Piast Kołodziejewo
Burza Nowa Wieś Wielka
4:2
Czarni Wierzchosławice
Unia Janikowo
3:0
KS Brzoza
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:3
Kujawianka Strzelno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
4:0
Piast Kołodziejewo
Czarni Wierzchosławice
2:3
Unia Janikowo
KS Brzoza
2:1
Unia Gniewkowo
Znicz Rojewo
2:1
Pałuczanka Żnin
Dąb Bąkowo
4:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawianka Strzelno
0:6
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
2:1
Czarni Wierzchosławice
Unia Janikowo
2:0
Kujawianka Strzelno
Burza Nowa Wieś Wielka
2:4
Dąb Bąkowo
Pałuczanka Żnin
0:4
KS Brzoza
Piast Kołodziejewo
3:1
Znicz Rojewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
GLZS Sadki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
2:0
Znicz Rojewo
Kujawianka Strzelno
1:0
Unia Gniewkowo
KS Brzoza
3:0
Piast Kołodziejewo
GLZS Sadki
3:7
Burza Nowa Wieś Wielka
Czarni Wierzchosławice
4:0
Pałuczanka Żnin
Dąb Bąkowo
0:2
Unia Janikowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Rojewo
4:4
KS Brzoza
Unia Gniewkowo
2:1
Dąb Bąkowo
Pałuczanka Żnin
0:1
Kujawianka Strzelno
Piast Kołodziejewo
3:1
Czarni Wierzchosławice
Unia Janikowo
3:0
GLZS Sadki
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:0
Noteć Łabiszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:3
KS Brzoza
Czarni Wierzchosławice
2:2
Znicz Rojewo
GLZS Sadki
2:0
Unia Gniewkowo
Dąb Bąkowo
3:0
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
1:3
Piast Kołodziejewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:7
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kołodziejewo
2:2
Dąb Bąkowo
Unia Janikowo
5:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
KS Brzoza
5:1
Czarni Wierzchosławice
Znicz Rojewo
2:0
Kujawianka Strzelno
Burza Nowa Wieś Wielka
3:2
Noteć Łabiszyn
Pałuczanka Żnin
1:2
GLZS Sadki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
6:2
Czarni Wierzchosławice
Dąb Bąkowo
6:1
Znicz Rojewo
Kujawianka Strzelno
1:2
KS Brzoza
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:3
Unia Gniewkowo
Burza Nowa Wieś Wielka
4:2
Unia Janikowo
GLZS Sadki
0:0
Piast Kołodziejewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
3:2
Kujawianka Strzelno
Unia Gniewkowo
1:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Pałuczanka Żnin
4:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Unia Janikowo
9:0
Noteć Łabiszyn
KS Brzoza
2:2
Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo
1:0
GLZS Sadki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Rojewo
Pauza
Pałuczanka Żnin
0:4
Burza Nowa Wieś Wielka
Noteć Łabiszyn
0:1
Kujawianka Strzelno
Unia Gniewkowo
0:5
Unia Janikowo
KS Brzoza
1:0
GLZS Sadki
Czarni Wierzchosławice
4:0
Dąb Bąkowo
Piast Kołodziejewo
4:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
Pauza
Unia Janikowo
3:0
Pałuczanka Żnin
Unia Gniewkowo
3:1
Noteć Łabiszyn
Burza Nowa Wieś Wielka
2:1
Piast Kołodziejewo
GLZS Sadki
0:2
Czarni Wierzchosławice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
4:4
Znicz Rojewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
Pauza
KS Brzoza
3:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Znicz Rojewo
0:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo
1:3
Unia Janikowo
Pałuczanka Żnin
1:4
Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno
2:1
GLZS Sadki
Dąb Bąkowo
3:0
Noteć Łabiszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Strzelno
Pauza
Burza Nowa Wieś Wielka
1:3
KS Brzoza
Unia Gniewkowo
2:2
Piast Kołodziejewo
GLZS Sadki
0:5
Dąb Bąkowo
Noteć Łabiszyn
3:3
Pałuczanka Żnin
Unia Janikowo
6:0
Znicz Rojewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:3
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Bąkowo
Pauza
KS Brzoza
2:3
Unia Janikowo
Czarni Wierzchosławice
2:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Noteć Łabiszyn
4:1
GLZS Sadki
Kujawianka Strzelno
1:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Znicz Rojewo
4:1
Unia Gniewkowo
Piast Kołodziejewo
3:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLZS Sadki
Pauza
Unia Gniewkowo
0:1
KS Brzoza
Pałuczanka Żnin
1:3
Znicz Rojewo
Burza Nowa Wieś Wielka
3:1
Kujawianka Strzelno
Piast Kołodziejewo
5:2
Noteć Łabiszyn
Unia Janikowo
2:0
Czarni Wierzchosławice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:2
Dąb Bąkowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
Pauza
GLZS Sadki
1:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Czarni Wierzchosławice
3:1
Unia Gniewkowo
Dąb Bąkowo
3:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawianka Strzelno
2:5
Unia Janikowo
Znicz Rojewo
0:4
Piast Kołodziejewo
KS Brzoza
4:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
- : -
Kujawianka Strzelno
Pałuczanka Żnin
- : -
Czarni Wierzchosławice
Unia Janikowo
- : -
Dąb Bąkowo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pauza
Znicz Rojewo
- : -
Noteć Łabiszyn
Burza Nowa Wieś Wielka
- : -
GLZS Sadki
Piast Kołodziejewo
- : -
KS Brzoza
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
- : -
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Czarni Wierzchosławice
- : -
Piast Kołodziejewo
GLZS Sadki
- : -
Unia Janikowo
Dąb Bąkowo
- : -
Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno
- : -
Pałuczanka Żnin
KS Brzoza
- : -
Znicz Rojewo
Burza Nowa Wieś Wielka
Pauza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
- : -
GLZS Sadki
Pałuczanka Żnin
- : -
Dąb Bąkowo
Piast Kołodziejewo
- : -
Kujawianka Strzelno
Unia Janikowo
Pauza
KS Brzoza
- : -
Noteć Łabiszyn
Znicz Rojewo
- : -
Czarni Wierzchosławice
Burza Nowa Wieś Wielka
- : -
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości