zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
Pauza
MUKS Bielice
0:2
Kujawianka Strzelno
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
4:3
Gopło Kruszwica
Dąb Barcin
2:4
Pałuczanka Żnin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
Pauza
Dąb Barcin
4:0
MUKS Bielice
Noteć Łabiszyn
1:1
Notecianka Pakość
Kujawianka Strzelno
2:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
2:3
Unia III Gniewkowo
Notecianka Pakość
2:6
Gopło Kruszwica
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:3
Dąb Barcin
MUKS Bielice
0:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Bielice
0:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawianka Strzelno
5:0
Notecianka Pakość
Gopło Kruszwica
1:1
Unia III Gniewkowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
4:5
Dąb Barcin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:4
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
3:0
Unia III Gniewkowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Bielice
1:2
Notecianka Pakość
Dąb Barcin
1:5
Unia III Gniewkowo
Pałuczanka Żnin
3:0
Noteć Łabiszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia III Gniewkowo
2:0
MUKS Bielice
Noteć Łabiszyn
0:1
Gopło Kruszwica
Notecianka Pakość
4:5
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
3:1
Gopło Kruszwica
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:4
Unia III Gniewkowo
Kujawianka Strzelno
6:1
Noteć Łabiszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:0
Dąb Barcin
Gopło Kruszwica
5:2
Kujawianka Strzelno
Notecianka Pakość
1:6
Pałuczanka Żnin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Bielice
0:3
Noteć Łabiszyn
Notecianka Pakość
2:3
Unia III Gniewkowo
Pałuczanka Żnin
1:0
Kujawianka Strzelno
Dąb Barcin
3:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
2:0
MUKS Bielice
Noteć Łabiszyn
3:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Unia III Gniewkowo
4:4
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
2:3
Dąb Barcin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:2
MUKS Bielice
Gopło Kruszwica
4:1
Noteć Łabiszyn
Pałuczanka Żnin
3:2
Dąb Barcin
Notecianka Pakość
0:3*
Kujawianka Strzelno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
3:0*
Notecianka Pakość
Pałuczanka Żnin
1:1
Unia III Gniewkowo
Dąb Barcin
8:0
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
2:1
MUKS Bielice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
Pauza
MUKS Bielice
0:3
Gopło Kruszwica
Dąb Barcin
3:0*
Notecianka Pakość
Noteć Łabiszyn
2:0
Unia III Gniewkowo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:3
Kujawianka Strzelno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
6:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Unia III Gniewkowo
3:0*
Notecianka Pakość
MUKS Bielice
0:2
Dąb Barcin
Noteć Łabiszyn
0:3*
Pałuczanka Żnin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Strzelno
5:0
Gopło Kruszwica
MUKS Bielice
2:2
Unia III Gniewkowo
Pałuczanka Żnin
3:0*
Notecianka Pakość
Dąb Barcin
3:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gopło Kruszwica
Pałuczanka Żnin
0:1
MUKS Bielice
Notecianka Pakość
0:3*
Noteć Łabiszyn
Dąb Barcin
3:5
Kujawianka Strzelno
Unia III Gniewkowo
13:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:0
MUKS Bielice
Pałuczanka Żnin
3:0*
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Gopło Kruszwica
3:1
Dąb Barcin
Unia III Gniewkowo
3:4
Kujawianka Strzelno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dąb Barcin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:0*
Noteć Łabiszyn
Notecianka Pakość
0:3*
MUKS Bielice
Kujawianka Strzelno
3:1
Pałuczanka Żnin
Unia III Gniewkowo
0:3
Gopło Kruszwica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
2:2
Pałuczanka Żnin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:0*
Notecianka Pakość
Noteć Łabiszyn
1:2
Kujawianka Strzelno
Unia III Gniewkowo
5:4
Dąb Barcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości