zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sparta Brodnica
0:1
Legia Chełmża
Wisła Nowe
0:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno
1:0
Notecianka Pakość
Start Warlubie
1:0
Lech Rypin
Unia Janikowo
1:2
Lider Włocławek
Pogoń Mogilno
3:2
Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Kowal
0:5
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sokół Radomin
0:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:5
Start Warlubie
Chełminianka Chełmno
1:1
Sparta Brodnica
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:1
Pogoń Mogilno
Legia Chełmża
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
4:3
KP Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
1:0
Wisła Nowe
Lider Włocławek
2:1
Sokół Radomin
Notecianka Pakość
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
4:2
Unia Janikowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe
1:5
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lider Włocławek
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal
3:4
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
4:2
Sparta Brodnica
Unia Janikowo
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin
0:4
Lech Rypin
Pogoń Mogilno
2:2
Legia Chełmża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
5:1
Unia Janikowo
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:1
KP Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
3:1
Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław
1:2
Start Warlubie
Chełminianka Chełmno
1:0
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
1:0
Lider Włocławek
Legia Chełmża
1:2
Wisła Nowe
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Sokół Radomin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:0
Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska
5:1
Sokół Radomin
Wisła Nowe
2:0
Chełminianka Chełmno
Start Warlubie
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lider Włocławek
2:3
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Janikowo
0:1
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
6:2
Sparta Brodnica
Kujawiak Kowal
1:1
Notecianka Pakość
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
0:4
KP Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
1:1
Sokół Radomin
Sparta Brodnica
3:2
Wisła Nowe
Chemik Moderator Bydgoszcz
6:0
Unia Janikowo
Legia Chełmża
2:2
Start Warlubie
Notecianka Pakość
3:0*
Lech Rypin
Kujawiak Kowal
1:0
Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:11
Lider Włocławek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:2
Sparta Brodnica
Unia Janikowo
1:1
Legia Chełmża
Lech Rypin
8:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe
2:1
Kujawiak Kowal
Start Warlubie
2:0
Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:1
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
3:1
Notecianka Pakość
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Sokół Radomin
Lider Włocławek
0:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
0:0
Lider Włocławek
Legia Chełmża
3:1
Sokół Radomin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Lech Rypin
Sparta Brodnica
2:0
Start Warlubie
Kujawiak Kowal
1:3
KP Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość
7:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
3:4
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
2:0
Wisła Nowe
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
1:0
Pogoń Mogilno
Wisła Nowe
3:3
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
Legia Chełmża
Unia Janikowo
0:2
Sparta Brodnica
Sokół Radomin
0:0
Chełminianka Chełmno
Start Warlubie
0:3*
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
0:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lech Rypin
4:3
Cuiavia Inowrocław
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
2:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Sparta Brodnica
0:1
Sokół Radomin
Notecianka Pakość
4:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Pogoń Mogilno
3:1
Start Warlubie
Legia Chełmża
1:2
Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:1
Lech Rypin
Kujawiak Kowal
0:3
Unia Janikowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Warlubie
0:0
Wisła Nowe
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Notecianka Pakość
Sokół Radomin
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
5:2
Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek
1:0
Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:3
Sparta Brodnica
Lech Rypin
1:2
Legia Chełmża
Unia Janikowo
3:1
Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:5
Start Warlubie
Wisła Nowe
2:2
Unia Janikowo
Sparta Brodnica
1:1
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość
3:2
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
2:6
Lech Rypin
Pogoń Mogilno
1:1
Sokół Radomin
Kujawiak Kowal
3:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
2:3
KP Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Legia Chełmża
Sokół Radomin
3:2
Wisła Nowe
Lider Włocławek
2:2
Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Start Warlubie
1:1
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:3
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
4:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:1
Chełminianka Chełmno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
4:0
Sokół Radomin
Wisła Nowe
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
1:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno
5:1
Lider Włocławek
Kujawiak Kowal
0:1
Lech Rypin
Chełminianka Chełmno
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
2:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Start Warlubie
1:1
Unia Janikowo
Legia Chełmża
2:1
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
KP Polonia Bydgoszcz
Sokół Radomin
1:3
Start Warlubie
Pogoń Mogilno
5:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
2:4
Wisła Nowe
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:0
Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław
1:4
Chełminianka Chełmno
Unia Janikowo
3:1
Notecianka Pakość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
3:2
Lider Włocławek
Unia Janikowo
2:2
Sokół Radomin
Start Warlubie
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wisła Nowe
1:3
Lech Rypin
Sparta Brodnica
2:0
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
0:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość
2:0
Legia Chełmża
Kujawiak Kowal
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Pogoń Mogilno
Sokół Radomin
1:1
Notecianka Pakość
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Unia Janikowo
Legia Chełmża
0:2
Chełminianka Chełmno
Lider Włocławek
3:2
Start Warlubie
Cuiavia Inowrocław
6:2
Kujawiak Kowal
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:1
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Wisła Nowe
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Sokół Radomin
Lider Włocławek
0:4
Unia Janikowo
Cuiavia Inowrocław
1:0
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
0:3
Start Warlubie
Notecianka Pakość
2:3
Chełminianka Chełmno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:3
KP Polonia Bydgoszcz
Legia Chełmża
0:3
Sparta Brodnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Janikowo
0:3
Lech Rypin
Start Warlubie
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kujawiak Kowal
3:1
Legia Chełmża
Wisła Nowe
2:1
Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica
2:2
Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Notecianka Pakość
Sokół Radomin
5:1
Lider Włocławek
Pogoń Mogilno
4:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
0:2
KP Polonia Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:6
Unia Janikowo
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:1
Wisła Nowe
Legia Chełmża
0:4
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
1:1
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:2
Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Start Warlubie
Chełminianka Chełmno
3:3
Kujawiak Kowal
Sokół Radomin
3:2
Lech Rypin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sokół Radomin
2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Warlubie
2:2
Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek
1:4
Notecianka Pakość
Unia Janikowo
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Lech Rypin
Wisła Nowe
6:0
Legia Chełmża
Pogoń Mogilno
3:2
Chełminianka Chełmno
Kujawiak Kowal
2:0
Sparta Brodnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:6
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
1:0
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
4:0
Unia Janikowo
Notecianka Pakość
3:0
Kujawiak Kowal
Chełminianka Chełmno
4:2
Wisła Nowe
Sokół Radomin
0:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża
1:2
KP Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
3:1
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Start Warlubie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
0:0
Chełminianka Chełmno
Start Warlubie
0:1
Legia Chełmża
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe
1:1
Sparta Brodnica
Sokół Radomin
2:3
Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lech Rypin
1:0
Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno
0:5
Kujawiak Kowal
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:4
Lech Rypin
Sokół Radomin
0:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sparta Brodnica
0:3
KP Polonia Bydgoszcz
Kujawiak Kowal
3:2
Wisła Nowe
Chełminianka Chełmno
1:3
Start Warlubie
Legia Chełmża
0:1
Unia Janikowo
Cuiavia Inowrocław
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość
3:2
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
5:3
Lider Włocławek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Kujawiak Kowal
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:3
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wisła Nowe
1:6
Pogoń Mogilno
Sokół Radomin
1:2
Legia Chełmża
Lider Włocławek
2:4
Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Janikowo
1:3
Chełminianka Chełmno
Start Warlubie
1:0
Sparta Brodnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
2:2
Sokół Radomin
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Lider Włocławek
Lech Rypin
1:2
Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica
3:0
Unia Janikowo
Notecianka Pakość
1:4
Wisła Nowe
Pogoń Mogilno
0:2
KP Polonia Bydgoszcz
Legia Chełmża
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
10:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kujawiak Kowal
2:4
Start Warlubie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
3:1
Wisła Nowe
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:7
Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Notecianka Pakość
Lider Włocławek
3:0
Legia Chełmża
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Chełminianka Chełmno
Lech Rypin
2:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Janikowo
4:1
Kujawiak Kowal
Sokół Radomin
1:1
Sparta Brodnica
Start Warlubie
0:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
1:2
Legia Chełmża
Sparta Brodnica
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wisła Nowe
0:0
Start Warlubie
Cuiavia Inowrocław
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno
3:4
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość
3:0
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:2
Unia Janikowo
Kujawiak Kowal
1:0
Sokół Radomin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Warlubie
1:1
KP Polonia Bydgoszcz
Unia Janikowo
0:1
Wisła Nowe
Lech Rypin
1:0
Chełminianka Chełmno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:2
Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław
2:0
Notecianka Pakość
Lider Włocławek
0:3
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sokół Radomin
1:3
Pogoń Mogilno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
0:5
Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno
5:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe
4:0
Sokół Radomin
Pogoń Mogilno
3:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:2
Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Kowal
4:1
Lider Włocławek
Lech Rypin
1:3
Sparta Brodnica
Notecianka Pakość
2:1
Start Warlubie
Legia Chełmża
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:3
Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska
2:3
Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław
3:0
Legia Chełmża
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:1
Notecianka Pakość
Lider Włocławek
2:4
Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:2
Wisła Nowe
Lech Rypin
2:3
Kujawiak Kowal
Unia Janikowo
2:4
Start Warlubie
Sokół Radomin
2:3
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
KP Polonia Bydgoszcz
0:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
2:0
Pogoń Mogilno
Wisła Nowe
5:3
Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno
5:3
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
1:2
Unia Janikowo
Start Warlubie
2:0
Sokół Radomin
Legia Chełmża
0:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:5
KP Polonia Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
Start Warlubie
Lech Rypin
2:4
Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław
1:0
Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska
9:2
Kujawiak Kowal
Sokół Radomin
1:7
Unia Janikowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:5
Pogoń Mogilno
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:1
Chełminianka Chełmno
Legia Chełmża
2:0
Notecianka Pakość
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
3:0
Legia Chełmża
Wisła Nowe
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sparta Brodnica
1:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lech Rypin
4:0
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
1:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal
1:0
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
1:2
Sokół Radomin
Unia Janikowo
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Warlubie
4:2
Lider Włocławek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości