zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
JSS Toruń
3:2
Lech Rypin
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Unia Gniewkowo
2:2
MKS Łochowo
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
3:1
JSS Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:1
KS Pomorzanin Toruń
Unia Gniewkowo
3:6
KP Polonia Bydgoszcz
MKS Łochowo
0:0
Lech Rypin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
JSS Toruń
2:2
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Lech Rypin
1:3
Gwiazda Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
6:0
Unia Gniewkowo
KP Polonia Bydgoszcz
5:0
MKS Łochowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łochowo
0:3
Gwiazda Bydgoszcz
Piłkarz Golub-Dobrzyń
3:0
Lech Rypin
Unia Gniewkowo
3:2
JSS Toruń
KP Polonia Bydgoszcz
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
3:4
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
4:0
MKS Łochowo
JSS Toruń
1:4
KP Polonia Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:0
JSS Toruń
MKS Łochowo
1:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
KP Polonia Bydgoszcz
5:1
Lech Rypin
Unia Gniewkowo
0:4
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JSS Toruń
5:1
MKS Łochowo
Lech Rypin
0:0
KS Pomorzanin Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:1
Unia Gniewkowo
Gwiazda Bydgoszcz
1:0
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
0:1
JSS Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
1:2
KP Polonia Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
KS Pomorzanin Toruń
MKS Łochowo
2:3
Unia Gniewkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
1:1
MKS Łochowo
JSS Toruń
0:2
Gwiazda Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
0:5
Piłkarz Golub-Dobrzyń
KP Polonia Bydgoszcz
6:1
Unia Gniewkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Golub-Dobrzyń
6:1
JSS Toruń
Unia Gniewkowo
1:3
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
2:0
Lech Rypin
MKS Łochowo
1:2
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
5:0
MKS Łochowo
Lech Rypin
2:6
Piłkarz Golub-Dobrzyń
JSS Toruń
2:2
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
0:1
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łochowo
0:1
KS Pomorzanin Toruń
KP Polonia Bydgoszcz
6:1
JSS Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:2
Gwiazda Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
5:2
Lech Rypin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
5:0
Unia Gniewkowo
Piłkarz Golub-Dobrzyń
5:0
MKS Łochowo
JSS Toruń
0:2
KS Pomorzanin Toruń
Lech Rypin
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łochowo
3:3
JSS Toruń
KP Polonia Bydgoszcz
1:4
Gwiazda Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
5:0
Lech Rypin
Unia Gniewkowo
0:4
Piłkarz Golub-Dobrzyń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości