zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
10:1
Błękitni Podwiesk
Unia Wąbrzeźno
12:0
Sokół Radomin
Sparta Brodnica
2:1
Olimpia III Grudziądz
Stal Grudziądz
1:5
JSS II Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
4:0
Unia Wąbrzeźno
Olimpia III Grudziądz
7:0
Błękitni Podwiesk
Sokół Radomin
2:11
Stal Grudziądz
JSS II Toruń
5:0
Sparta Brodnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
9:1
Sokół Radomin
Olimpia III Grudziądz
0:5
JSS II Toruń
Stal Grudziądz
2:1
Włókniarz Toruń
Unia Wąbrzeźno
4:0
Błękitni Podwiesk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:4
Sparta Brodnica
Sokół Radomin
2:11
Olimpia III Grudziądz
Błękitni Podwiesk
0:12
JSS II Toruń
Unia Wąbrzeźno
1:1
Stal Grudziądz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia III Grudziądz
1:2
Włókniarz Toruń
JSS II Toruń
12:0
Sokół Radomin
Stal Grudziądz
10:0
Błękitni Podwiesk
Sparta Brodnica
4:0
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
1:3
JSS II Toruń
Unia Wąbrzeźno
0:6
Olimpia III Grudziądz
Stal Grudziądz
2:4
Sparta Brodnica
Błękitni Podwiesk
1:3
Sokół Radomin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia III Grudziądz
2:1
Stal Grudziądz
Sokół Radomin
0:13
Włókniarz Toruń
JSS II Toruń
1:1
Unia Wąbrzeźno
Sparta Brodnica
3:0*
Błękitni Podwiesk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
2:1
Unia Wąbrzeźno
Olimpia III Grudziądz
3:1
Sparta Brodnica
Błękitni Podwiesk
2:7
Włókniarz Toruń
JSS II Toruń
4:1
Stal Grudziądz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
0:4
JSS II Toruń
Olimpia III Grudziądz
13:1
Błękitni Podwiesk
Unia Wąbrzeźno
2:1
Włókniarz Toruń
Stal Grudziądz
6:0
Sokół Radomin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
1:3
Sparta Brodnica
JSS II Toruń
3:0
Olimpia III Grudziądz
Włókniarz Toruń
3:2
Stal Grudziądz
Błękitni Podwiesk
0:5
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
2:2
Unia Wąbrzeźno
JSS II Toruń
11:0
Błękitni Podwiesk
Olimpia III Grudziądz
4:0
Sokół Radomin
Sparta Brodnica
1:3
Włókniarz Toruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:1
Olimpia III Grudziądz
Sokół Radomin
0:17
JSS II Toruń
Unia Wąbrzeźno
0:1
Sparta Brodnica
Błękitni Podwiesk
1:11
Stal Grudziądz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
4:2
Błękitni Podwiesk
JSS II Toruń
10:0
Włókniarz Toruń
Sparta Brodnica
6:2
Stal Grudziądz
Olimpia III Grudziądz
3:0
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
2:1
Sokół Radomin
Unia Wąbrzeźno
0:10
JSS II Toruń
Stal Grudziądz
2:2
Olimpia III Grudziądz
Błękitni Podwiesk
0:4
Sparta Brodnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości