zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
0:4
Unia Solec Kujawski
Wisła Nowe
3:2
Lech Rypin
Sparta Brodnica
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Chełminianka Chełmno
2:0
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica
0:2
Notecianka Pakość
Unia Janikowo
1:1
Start Warlubie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
4:3
Piast Złotniki Kujawskie
Legia Chełmża
1:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:5
Unia Solec Kujawski
Sparta Brodnica
2:1
Unia Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
5:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Warlubie
2:1
Gopło Kruszwica
Lech Rypin
2:0
Legia Chełmża
Sadownik Waganiec
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław
0:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość
1:1
Wisła Nowe
Pogoń Mogilno
1:1
Chełminianka Chełmno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
1:1
Sparta Brodnica
Unia Solec Kujawski
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Wisła Nowe
2:1
Start Warlubie
Sadownik Waganiec
0:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno
2:0
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Janikowo
2:0
Łokietek Brześć Kujawski
Legia Chełmża
1:0
Notecianka Pakość
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Warlubie
1:1
Legia Chełmża
Lech Rypin
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
6:1
Sadownik Waganiec
Sparta Brodnica
5:2
Wisła Nowe
Notecianka Pakość
1:4
Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Unia Solec Kujawski
Unia Janikowo
0:4
Gopło Kruszwica
Łokietek Brześć Kujawski
4:1
Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno
5:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
0:2
Pogoń Mogilno
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
3:0
Cuiavia Inowrocław
Legia Chełmża
1:1
Sparta Brodnica
Wisła Nowe
3:2
Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno
3:1
Start Warlubie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
Notecianka Pakość
Gopło Kruszwica
1:4
Łokietek Brześć Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Lech Rypin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Janikowo
2:1
Legia Chełmża
Sparta Brodnica
0:1
Chełminianka Chełmno
Start Warlubie
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
4:1
Sadownik Waganiec
Gopło Kruszwica
0:4
Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Notecianka Pakość
1:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno
1:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
2:1
Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:0
Sparta Brodnica
Wisła Nowe
5:1
Łokietek Brześć Kujawski
Sadownik Waganiec
0:2
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
1:0
Unia Janikowo
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:3
Start Warlubie
Legia Chełmża
2:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowe
1:3
Legia Chełmża
Pogoń Mogilno
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Brodnica
1:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Łokietek Brześć Kujawski
1:1
Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica
0:2
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
0:2
Unia Solec Kujawski
Unia Janikowo
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Warlubie
6:0
Sadownik Waganiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
0:2
Start Warlubie
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:3
Unia Janikowo
Legia Chełmża
3:1
Łokietek Brześć Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:1
Gopło Kruszwica
Sadownik Waganiec
2:3
Sparta Brodnica
Cuiavia Inowrocław
0:1
Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno
2:3
Wisła Nowe
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Notecianka Pakość
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
2:3
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
0:2
Unia Solec Kujawski
Lech Rypin
3:0
Cuiavia Inowrocław
Wisła Nowe
0:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica
1:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Warlubie
3:0
Piast Złotniki Kujawskie
Legia Chełmża
2:1
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
1:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Janikowo
3:2
Sadownik Waganiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Sparta Brodnica
Unia Solec Kujawski
2:3
Unia Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Start Warlubie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Legia Chełmża
Pogoń Mogilno
2:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:5
Wisła Nowe
Sadownik Waganiec
0:2
Gopło Kruszwica
Cuiavia Inowrocław
5:0
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
5:3
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:7
Lech Rypin
Sparta Brodnica
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe
9:1
Sadownik Waganiec
Gopło Kruszwica
1:3
Unia Solec Kujawski
Notecianka Pakość
1:5
Pogoń Mogilno
Unia Janikowo
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Start Warlubie
6:1
Cuiavia Inowrocław
Legia Chełmża
1:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
7:1
Notecianka Pakość
Unia Solec Kujawski
3:2
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
7:2
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
3:0
Start Warlubie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Chełminianka Chełmno
Sadownik Waganiec
3:4
Legia Chełmża
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Łokietek Brześć Kujawski
Cuiavia Inowrocław
3:1
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
0:2
Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno
6:4
Sadownik Waganiec
Łokietek Brześć Kujawski
4:1
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Gopło Kruszwica
0:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Janikowo
1:1
Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie
2:2
Lech Rypin
Legia Chełmża
0:2
Unia Solec Kujawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
1:0
Unia Janikowo
Lech Rypin
4:0
Sparta Brodnica
Sadownik Waganiec
1:8
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Solec Kujawski
1:2
Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Wisła Nowe
Piast Złotniki Kujawskie
2:0
Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław
2:0
Gopło Kruszwica
Notecianka Pakość
1:1
Start Warlubie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
1:9
Pogoń Mogilno
Łokietek Brześć Kujawski
0:3
Start Warlubie
Sparta Brodnica
6:0
Notecianka Pakość
Unia Janikowo
1:1
Lech Rypin
Wisła Nowe
2:2
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
5:3
Piast Złotniki Kujawskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:3
Sadownik Waganiec
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:2
Unia Solec Kujawski
Legia Chełmża
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
2:3
Łokietek Brześć Kujawski
Pogoń Mogilno
1:1
Wisła Nowe
Start Warlubie
2:1
Sparta Brodnica
Lech Rypin
4:1
Gopło Kruszwica
Unia Solec Kujawski
0:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Cuiavia Inowrocław
1:1
Legia Chełmża
Notecianka Pakość
1:1
Unia Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Chełminianka Chełmno
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
3:0
Legia Chełmża
Start Warlubie
2:2
Unia Janikowo
Lech Rypin
0:0
Wisła Nowe
Unia Solec Kujawski
3:0*
Sadownik Waganiec
Cuiavia Inowrocław
5:0
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
1:2
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
3:1
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
1:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
3:0*
Sadownik Waganiec
Unia Solec Kujawski
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
Unia Janikowo
0:0
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Cuiavia Inowrocław
Wisła Nowe
0:0
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
2:3
Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża
0:0
Lech Rypin
Gopło Kruszwica
0:1
Start Warlubie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Warlubie
2:1
Wisła Nowe
Piast Złotniki Kujawskie
0:2
Unia Solec Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
3:2
Unia Janikowo
Sparta Brodnica
3:1
Gopło Kruszwica
Notecianka Pakość
2:1
Legia Chełmża
Pogoń Mogilno
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:2
Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin
3:2
Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0*
Sadownik Waganiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
Unia Solec Kujawski
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:1
Lech Rypin
Sadownik Waganiec
0:3*
Cuiavia Inowrocław
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Pogoń Mogilno
Legia Chełmża
0:0
Start Warlubie
Wisła Nowe
0:1
Sparta Brodnica
Gopło Kruszwica
1:3
Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno
2:1
Notecianka Pakość
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
4:1
Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska
5:0
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Janikowo
3:2
Wisła Nowe
Łokietek Brześć Kujawski
1:1
Gopło Kruszwica
Lech Rypin
5:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość
0:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno
3:0*
Sadownik Waganiec
Start Warlubie
6:2
Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław
0:1
Unia Solec Kujawski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
0:1
Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Start Warlubie
Sadownik Waganiec
0:3*
Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Łokietek Brześć Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
Cuiavia Inowrocław
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:1
Notecianka Pakość
Wisła Nowe
2:0
Gopło Kruszwica
Chełminianka Chełmno
0:4
Sparta Brodnica
Legia Chełmża
0:1
Unia Janikowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Warlubie
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Łokietek Brześć Kujawski
1:2
Wisła Nowe
Lech Rypin
0:2
Unia Solec Kujawski
Notecianka Pakość
3:0*
Sadownik Waganiec
Unia Janikowo
0:2
Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno
6:1
Piast Złotniki Kujawskie
Gopło Kruszwica
0:2
Legia Chełmża
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
3:0
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Unia Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Pogoń Mogilno
Sadownik Waganiec
0:3*
Start Warlubie
Piast Złotniki Kujawskie
0:4
Lech Rypin
Cuiavia Inowrocław
4:1
Łokietek Brześć Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Sparta Brodnica
Legia Chełmża
1:0
Wisła Nowe
Chełminianka Chełmno
5:2
Gopło Kruszwica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowe
3:4
Chełminianka Chełmno
Unia Janikowo
4:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gopło Kruszwica
2:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
3:0*
Sadownik Waganiec
Start Warlubie
0:1
Unia Solec Kujawski
Lech Rypin
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno
1:4
Cuiavia Inowrocław
Łokietek Brześć Kujawski
1:5
Legia Chełmża
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
0:3
Legia Chełmża
Unia Solec Kujawski
0:0
Sparta Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:2
Gopło Kruszwica
Sadownik Waganiec
0:3*
Unia Janikowo
Cuiavia Inowrocław
1:1
Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Notecianka Pakość
Piast Złotniki Kujawskie
1:4
Start Warlubie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Wisła Nowe
Pogoń Mogilno
5:0
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowe
0:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Legia Chełmża
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
6:0
Piast Złotniki Kujawskie
Start Warlubie
0:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Łokietek Brześć Kujawski
3:2
Chełminianka Chełmno
Lech Rypin
0:1
Pogoń Mogilno
Gopło Kruszwica
3:0*
Sadownik Waganiec
Notecianka Pakość
0:1
Cuiavia Inowrocław
Unia Janikowo
1:1
Unia Solec Kujawski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
0:2
Notecianka Pakość
Unia Solec Kujawski
2:0
Gopło Kruszwica
Sadownik Waganiec
0:3*
Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław
4:2
Start Warlubie
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
3:3
Unia Janikowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
Chełminianka Chełmno
Lech Rypin
3:1
Łokietek Brześć Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:1
Legia Chełmża
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
5:5
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wisła Nowe
3:4
Unia Solec Kujawski
Sparta Brodnica
1:2
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
2:4
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gopło Kruszwica
5:2
Piast Złotniki Kujawskie
Notecianka Pakość
2:3
Lech Rypin
Unia Janikowo
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Start Warlubie
0:0
Pogoń Mogilno
Legia Chełmża
3:0*
Sadownik Waganiec
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
3:0
Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław
2:1
Unia Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
4:2
Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie
0:6
Wisła Nowe
Lech Rypin
6:0
Start Warlubie
Sadownik Waganiec
0:3*
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
1:0
Łokietek Brześć Kujawski
Pogoń Mogilno
1:1
Sparta Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
1:2
Lech Rypin
Wisła Nowe
2:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Start Warlubie
1:1
Notecianka Pakość
Legia Chełmża
3:0*
Piast Złotniki Kujawskie
Łokietek Brześć Kujawski
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
1:8
Unia Solec Kujawski
Gopło Kruszwica
1:4
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0*
Sadownik Waganiec
Unia Janikowo
2:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
4:2
Unia Janikowo
Sadownik Waganiec
0:3*
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Solec Kujawski
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
0:2
Wisła Nowe
Notecianka Pakość
2:3
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno
2:1
Gopło Kruszwica
Start Warlubie
9:2
Łokietek Brześć Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Legia Chełmża
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
1:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Łokietek Brześć Kujawski
3:0*
Sadownik Waganiec
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0*
Piast Złotniki Kujawskie
Wisła Nowe
2:0
Pogoń Mogilno
Gopło Kruszwica
1:0
Lech Rypin
Sparta Brodnica
1:2
Start Warlubie
Unia Janikowo
4:0
Notecianka Pakość
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
4:3
Unia Solec Kujawski
Legia Chełmża
2:1
Cuiavia Inowrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości