zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Fala IV Głogówiec
Unia II Solec Kujawski
7:1
Zagłębie Piechcin
Piast Złotniki Kujawskie
1:7
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Unia II Solec Kujawski
Fala IV Głogówiec
2:3
Szubinianka Szubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Solec Kujawski
Pauza
Szubinianka Szubin
9:1
Zagłębie Piechcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
12:1
Fala IV Głogówiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala IV Głogówiec
2:3
Zagłębie Piechcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Unia II Solec Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
Pauza
Unia II Solec Kujawski
6:1
Fala IV Głogówiec
Zagłębie Piechcin
7:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zagłębie Piechcin
Fala IV Głogówiec
3:2
Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:2
Szubinianka Szubin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
Pauza
Szubinianka Szubin
0:0
Unia II Solec Kujawski
Zagłębie Piechcin
1:7
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala IV Głogówiec
Pauza
Zagłębie Piechcin
0:6
Unia II Solec Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
10:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pauza
Szubinianka Szubin
6:2
Fala IV Głogówiec
Unia II Solec Kujawski
4:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia II Solec Kujawski
Fala IV Głogówiec
0:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin
2:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
3:4
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Solec Kujawski
2:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin
3:1
Fala IV Głogówiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Szubinianka Szubin
Fala IV Głogówiec
1:3
Unia II Solec Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
7:2
Zagłębie Piechcin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
Pauza
Szubinianka Szubin
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Piast Złotniki Kujawskie
1:4
Fala IV Głogówiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Janowiec Wielkopolski
6:1
Zagłębie Piechcin
Unia II Solec Kujawski
3:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Unia II Solec Kujawski
Fala IV Głogówiec
0:6
Zagłębie Piechcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:2
Szubinianka Szubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Fala IV Głogówiec
Unia II Solec Kujawski
9:0
Zagłębie Piechcin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala IV Głogówiec
1:3
Unia II Solec Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin
0:4
Szubinianka Szubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
5:3
Unia II Solec Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
12:1
Zagłębie Piechcin
Piast Złotniki Kujawskie
3:2
Fala IV Głogówiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości