Żacy i Orlicy po pierwszych turniejach!

W miniony weekend dwie drużyny młodzieżowe KS Notecianka Pakość rozpoczęły rozgrywki ligowe w sezonie 2018/2019 w ramach Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Piłkarze w kategorii "ŻAK" udali się w dniu 8.09 br. na turniej do Barcina, gdzie odnieśli komplet zwycięstw. Podopieczni Rogera Babiarza pokonali odpowiednio: 5:0 - UKS Bosir/Dąb Barcin, 4:0 - Zagłębie Piechcin oraz 1:0 - KS Unia II Janikowo. Kolejny turniej rozegrany zostanie w Piechcinie, w sobotę 15.09 od godziny 10.00.

W niedzielę 9.09. br. zainaugurowali swój sezon "ORLICY", którzy byli gospodarzami turnieju. W Pakości pojawiły się drużyny Zoo-Technika Kołuda Wielka oraz AP Błękitni/AP Reissa Inowrocław. Zespól Goplani Inowrocław nie pojawił się na turnieju. Piłkarze Michała Nadolskiego nie byli "zbyt" gościnni i wygrali oba spotkania: z Zoo-Technikiem Kołuda Wielka 12:0 oraz z AP Błękitni/AP Reissa 9:1. Kolejny turniej odbędzie się w Janikowie na ulicy Bp. Kozala już najbliższą niedzielę 16.09, od godziny 13:00.
Serdecznie zapraszamy.