Z Piastem nie zagrali z Dębem zremisowali!

W ubiegłą środę zawodnicy Notecianki Pakość rozegrali trzeci mecz towarzyski przed rozpoczęciem rundy wiosennej IV ligi. Podopieczni Mirosława Milewskiego w Barcinie zremisowali z miejscowym Dębem 1-1. Bramka dla naszego zespołu padła po trafieniu samobójczym jednego z zawodników gości. Natomiast w dniu wczorajszym tj. 24 lutego także w Barcinie nasz zespół miał rozegrać mecz kontrolny z występującym w V lidze Piastem Złotniki Kujawskie. Niestety na kilka godzin przed rozpoczęciem sparingu przedstawiciele Piasta poinformowali iż nie przyjadą na sparing ze względu na choroby w zespole. Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę z Szubinianką Szubin. Dokładną godzinę oraz miejsce rozegrania spotkania podamy niebawem.